Krajský přebor

Bohunice – Mikulov 1:0 (1:0)

Hráči Mikulova podali výborný výkon, nedokázali své šance ale přetavit v branku. V zaházování vyložených příležitostí dominoval především Brazilec Gomes. Závary v malém vápně domácích také neskončily v síti, domácí i se štěstím držel brankář. Bohunice se po většinu zápasu prakticky nedostali za půlku. Ve 23. minutě se ale střetl ve vápně Kauer s protihráčem a přísnou penaltu přetavil Kříž. v jedinou branku utkání.

I.A třída

Kostice – Rohatec 3:2 (2:1)

Hned ve 2. minutě otevřel skóre Urbánek. Poté se na hostující branku valil jeden útok za druhým, ale druhou branku se domácím podařilo vstřelit až ve 23. minutě, kdy po přesné přihrávce Bezuckého před bránu dorážel Darmovzal. V 36. minutě snížil Semotán. Druhou půli ovlivnilo vyloučení kostického Darmovzala v 54. minutě. V 61. minutě ale svou druhou brankou Urbánek domácí uklidnil. Urbánek mohl dát hattrick, ale v 70. minutě trefil pouze tyč. V 82. minutě Rohatec snížil Mikeskou na 3:2.

Lanžhot – Tvrdonice 2:0 (0:0)

V dalším derby Podluží začali lépe hosté. Ve 13. minutě měli ideální gólovou příležitost, gólman Lanžhota Uher se ale zaskvěl brilantním zákrokem. O deset minut předvedl své umění zase gólman Tvrdonic, který vyrazil střelu Flajšíka. V 59. mohl otevřít domácí Kycl, ale svůj pokus zahodil. Vše si vynahradil v 74. minutě, kdy po centru Flajšíka nekompromisně skóroval. O dvě minuty zahrál trestný kop Bartoš a stanovil výsledek na 2:0 pro domácí.

Vel. Pavlovice – Rajhrad 3:3 (1:3)

Celý zápas se hrála otevřená hra na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 12. minutě po úniku Jambora. Poté domácí rozezvučeli tyč i břevno rajhradské branky. Ve 30. minutě vyrovali hosté po šibenici z přímého kopu a do vedení je poslalo zaváhání domácí obrany. Ve druhé půli otevřeli domácí hru. Nejprve snížil Šabata a v závěrečném tlaku srovnal Procházka. Hosté ještě nastřelili břevno a ke konci neproměnili velkou šanci.

Novosedly – Jevišovice 2:1 (1:1)

Obě mužstva předvedla kvalitní výkon odpovídající postavení v popředí tabulky. Domácí se ujali vedení v 18. minutě, když se po centru Trpišovského zaskvěl efektní rybičkou Svoboda. Hosté za pár minut srovnali Fialou. Ve druhé půli, když už se schylovalo k remíze, se štěstěstěna přiklonila na stranu domácích. Otouplaík po pěti minutách na hřišti vstřelil rozhodující branku po centru Mucaly.
I.B třída

Hroznová Lhota – Velké Bílovice 2:0 (0:0)

Domácí začali náporem. V 16. minutě mohl hlavou poslat do vedení hosty Krejčiřík, ale trefil jen brankáře. Ve druhém poločase hosté hned v úvodu zahrozili Oslzlým, ale znovu jen do brankáře. V 53. minutě se projevila nesehranost hostující obrany a Jagoš nabídnutou šanci potrestal. V 67. minutě postupoval sám na domácího brankáře Mádl jenže neproměnil. V 87. minutě po dvou faulech na hostující hráče si dezorientovaný Veselý vstřelil vlastní gól a stanovil stav na 2:0 pro domácí. Závěr utkání se rozhodčímu zvrhl v karetní mariáš a po něm musel na každé straně jeden z hráčů pod sprchy.

Blatnice – Podivín 0:0

V první polovině zápasu se hrál velmi ošklivý fotbal, především díky nakopávaným míčům domácích hráčů. Před branku soupeře se žádný z týmů příliš nedostával. Na začátek druhého půle přitlačili domácí Podivín před jeho šestnáctku, jejich šance ale končili na dobře chytajícím Bednaříkovi. Poslední půlhodinu se hrálo nahoru dolů a začali se prosazovat i hosté. Dohnalův samostatný únik byl zastaven za cenu faulu a žluté karty. Martečíkův přímý kop skončil na tyči, břevno ale zvonilo i na druhé straně.

Vlkoš – MSK Břeclav B 3:0 (0:0)

Nepovedený zápas odehráli mladíci Městského sportovního klubu. V prvním poločase se hrál zajímavý fotbal, domácí svou jedinou šanci po chybě Kříže neproměnili a trestný kop Šagáta zneškodnil spolehlový gólman Vlkoše. Zraněného Šagáta musel ve 26. minutě vystřídat V. Trensinger, pobyl však na hřišti jen necelých dvacet minut a po dvou žlutých kartách musel zpátky do kabin. Ve druhém poločase domácí třemi brankami využili početní převahu a zaslouženě vyhráli.

Lednice – Žarošice 0:2 (0:0)

Lednice měla po většinu zápasu pořevahu, dobře bránící hosté jí ale nedovolili dostat se do šance. Naopak na druhé straně mařil šanci z blízka Podškubka. I druhá půle se odehrávala především mezi šestnáctkami. V 68. minutě přišla standardka ze strany, domácí stoper míč podběhl a útočníkovi stačilo jen nastavit nohu. V posledních minutách hry Lednice otevřela hru ve snaze vyrovnat a to se jí nevyplatilo. V 88. minutě se do úniku dostal Chromý a z úhlu zvýšil na konečných 2:0 pro hosty.