Prvním soupeřem Lanžhota byl nevyspytatelný Uherský Brod. Lanžhot nepřipustil komplikace a od začátku dostával soupeře pod tlak. Na konci první třetiny bylo skóre 1:0 pro Lanžhot, když uklidňující první gól vstřelil Fanta.
V prostřední části už získal Lanžhot rozhodující náskok, Brod jasně přehrál 4:0, na čemž se podílel především Fanta, který zaznamenal hattrick. Záverečná třetina kopírovala ty předchozí. Uherský Brod se vůbec nedostával za polovinu a Lanžhot spaloval jednu šanci za druhou. Nakonec přeci jen Lanžhotští přidali branky, tu nejkrásnější z nich Mach, který po buly obehrál soupeřovy obránce i golmana a dovezl míček do prázdné brány, a celkově tak zvítězili 8:1.
Druhý soupeř, FbT Zásobování měl být ještě lehčím soupeřem než Brod. Lanžhot nechtěl nic riskovat a pokračoval v pěkné hře i nadále. Skvěle mu vyšla úvodní část, ze které vytěžil rozhodující tříbrankové vedení a dokráčel tak pro další vítězství, tentokrát 5:1.