Břeclav má nového místostarostu
Břeclav - Město Břeclav má od pátečního večera znovu dva místostarosty. Pavla Dominika doplnil na této pozici Martin Radkovič z kandidátky Pro Regionu.
Michal Šupálek
Diskutovat (0) 20.2.2009 22:44 aktualizováno 21.2.2009 10:31
Pětatřicetiletý soukromý dopravce, který je činný i ve Slováckém krúžku Charvatčané, se bude ve své nové roli věnovat zejména jemu blízké oblasti kultury. „Mám ji na starosti už nyní,“ potvrdil Radkovič ještě jako radní.
Třetím místostarostou se měl stát zkušený Jiří Rufer, který se do zastupitelstva dostal jako člen dnes již zrušeného místního sdružení ODS. Ten ovšem svoji kandidaturu překvapivě odsunul. Ze zdravotních důvodů. „Čeká mě nyní jedno vyšetření,“ uvedl. Proto požádal kolegy v zastupitelstvu, aby hlasování odložili na příště.
Břeclav měla původně tři místostarosty. Zbyněk Humlíček ale z radnice sám odešel a nadále působí jen jako neuvolněný radní. Další místostarostku Dagmar Adámkovou zastupitelé koalice odvolali poté, co se s nimi názorově rozešla.





















