Hasiče zaměstnaly nevděčné labutě
Ilustrační foto. Autor: DENÍK/ Pavlína Macelová
5.2.2012 20:55
Břeclavsko – Hned třikrát vyrušila v neděli hasiče na Břeclavsku z klidu labuť.
Poprvé vyjížděli břeclavští profesionálové zachraňovat přimrzlou labuť z ledové Dyje krátce před jednou hodinou odpoledne. Při průzkumu nahlášeného místa v ulice Na Pěšině i přilehlého okolí ale žádné zvíře v nesnázích nenašli.
Na prakticky stejné místo vyrazili bojovníci s plameny i před půl třetí. Labuť tentokrát skutečně objevili, při přiblížení hasičů ovšem skočila do vody a odplavala pryč.
Podobně se vedlo o hodinu později také drnholeckým dobrovolníkům, kteří rovněž vyjeli na záchranu vysílené labutě z vodní plochy. Když ale labuť hasiče zahlédla, vznesla se do vzduchu a odletěla.
Autor: Michal Šupálek
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
Ratha přivezli do Prahy: Akci řídí kukláči
Černá limuzína s majáčkem, ostří hoši v kuklách a další doprovodná vozidla. Transport Davida Ratha z… celý článek ›
Lukáše z travesti skupiny Screamers přepadli, tekla krev!
Jubilejní vystoupení travesti skupiny Screamers, známé ze soutěže Česko Slovensko má talent, je v… celý článek ›
Jessica Simpson: Tři týdny po porodu neuvěřitelně zhubla!
Pouhé tři týdny stačily Jessice Simpson (31), aby se z těhotné boubelky stala opět sexy kočkou. Blonďatá… celý článek ›
Kouzlo stříbrného Vůjtka? I řvaní musí mít hlavu a patu
Vrátil Slovensku hrdost, dostal jej na výsluní světového hokeje. Ale jak vlastně český trenér Vladimír… celý článek ›

