Koncert pražských kapel
KDY: sobota od 20.00
KDE: Café Piksla, Břeclav
ZA KOLIK: neuvedeno

„V sobotu od devíti hodin večer se tak na pódiu vystřídá Unkilled Worker a jeho soustředěný útok jednoho hlasu a šesti strun. Kytara v rukou UKW není hudebním nástrojem, ale nebezpečným strojem na tvorbu totálního zvukovýho vlnobití,“ pozvali na hudební večer do klubu pořadatelé z PíCrew.

Ochotníci zahrají v Boleradicích Plejtváka 
KDY: sobota od 19.30
KDE: Divadlo bratří Mrštíků, Boleradice
ZA KOLIK: 150 korun

Boleradice – Recesi a humor předvedou na prknech v boleradickém divadle ochotníci ze souboru Svatopluk z Hodonína. V sobotu od půl osmé večer tam zahrají komedii Plejtvák. Vstuoné na představení stojí 150 korun.
Doktor Struna, český vlasten, přispěje zásadním dílem na zakoupení kostry plejtváka myšoka pro právě budované Národní muzeum. Po řadě eskapád má být skelet konečně umístěn do nové budovy. Tu za Strunou přichází prostředník ředitelství muzea s neradostnou zprávou: kostra plejtváka se do muzea nevejde, je třeba ji zkrátit o sedm ocasních obratlů. Začíná boj o obratle…

Hasičský ples Křepice
KDY: sobota od 20.00
KDE: kulturní dům, Křepice
ZA KOLIK: 100 korun

Křepice – Do slavnostního se oblečou dobrovolní hasiči v Křepicích a jejich příznivci. V sobotu 11. ledna se sejdou v osm hodin večer na Hasičském plese v kulturním domě. K tanci jim bude hrát krojovaná dechová hudba Sokolka ze Šakvic, zajištěno je i občerstvení. Vstupné na ples je sto korun.

Dětský krojový ples Hustopeče
KDY: neděle od 14.30
KDE: kulturní dům, Hustopeče
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Hustopeče - Předtančením Moravské besedy dětmi z folklorního kroužku Krajcárek začne v neděli od půl třetí odpoledne Dětský krojový ples v Hustopečích. V kulturním domě ho pořádá Hustopečská chasa, k tanci zahraje dechová hudba Sokolka ze Šakvic. Pro děti bude připravená i tombola. Vstupné je dobrovolné.