Časový rozpis vystoupení:

Creamfields Central Europe – line up



11.7. Pátek - Warm Up

17.00 DJ Ibe
18.00 Swordfishtrombones (CZ)
19.30 Voodooyoudoo? (CZ)
21.00 Gangalabasta (CZ)
23.00 Tata Bojs (CZ)
00.30 The Fakes (CZ)
02.00 Greatest Hits Collective (CZ)
04.00 end

12.7. Sobota – Main Festival Day


Global Stage


14.00 Louis Elio (CZ)
15.00 Crazy Sonic (AT)
16.00 Javas (CZ)
17.00 Roman Rai (CZ)
18.00 Orbith (CZ)
19.00 Smokin Jo (UK)
20.00 Sebastien Léger (FR)
21.30 Chriss Of The Quasar (HU)
22.30 fashion show Cyberdog
23.00 Lucca (CZ)
00.00 Sasha & John Digweed (UK)
04.00 Ferry Corsten (NL)
06.00 Michal Poliak (CZ)
07.30 Michael C (CZ)
08.30 end

Adidas originals Live Stage



14.00 Lakeside X (CZ)
15.15 Bridgeheads (SK)
16.30 Navigators (CZ)
17.45 Booka Shade live (GER)
19.00 Inina Gap (AT)
21.00 Monkey Business (CZ)
22.45 Ladytron (UK)
00.30 Gus Gus (IS)
02.30 Coldcut (UK)
03.30 Andy C + Mc GQ (UK)
05.00 Katcha + Mc Jacob (CZ)
06.00 Sayko (CZ)
07.00 DisasZt (AT)
08.30 end

Support DJ Josef Sedloň (CZ)

Intel Techno Stage

14.00 Coyote (HU)
15.00 Hyde (CZ)
16.00 Newl (HU)
17.00 Javy Union (ESP)
18.00 Nhitto (ESP)
19.00 Collins + Behnam (HU)
20.00 Džejár (CZ)
21.00 Kaisersoze (CZ)
22.00 Ladida (CZ)
23.00 Markantonio (IT)

00.30 Michel De Hey (NL)
02.00 Funk D Void (UK)
03.30 Hot X (HU)
04.30 Agent (CZ)
05.30 Toky (SK)
06.30 Wehbba (BR)
07.30 Preach (CAN)
08.30 end

Red Zone

17.00 Laddy_M (SK)
18.00 Antena (SK)
19.00 Pappi (SK)
20.00 Drinkteam (SK)
21.00 Martin Gredner (CZ)
22.00 Dandy (HU)
23.00 Breeth (SK)
00.00 Kühl (HU)
01.00 Kasey Taylor(AUS)
02.30 Lexicon Avenue (UK)
04.00 Corvin Dalek (DE)
05.30 Loutka (CZ)
07.00 Tráva (CZ)
08.30 end

Mentos Kiss Stage

14.00 Martin Hloch (CZ)
15.00 Holy (CZ)
16.00 Mc Cyber (HU)
17.00 Trancegate Live (CZ)
18.00 Monoriders Live (CZ)
19.00 Wolscha (CZ)
20.00 Louis + Guga (CZ)
21.30 Le Pneumatiq (CZ)
23.00 Vectif (CZ)
00.00 Claudio Ricci (AT)
01.00 Marcus Cooper (CZ)
02.00 Manack (CZ)
03.00 Jerry (CZ)
04.00 Hydrophonic (CZ)
05.00 Schimek (PL)
06.00 Radex (CZ)
07.00 Stepan Bruck (CZ)
08.00 end

Metro Studio 54 VIP Stage

18.00 Texx (CZ)
20.30 Béla En (CZ)
21.30 Dan Cooley (CZ)
22.30 Enrico (CZ)
23.30 Brano + Carlo (SK)
01.00 Chris Sadler (CZ)
02.00 Bon Finix (CY)
03.00 Lafayette (CZ)
04.00 Rodgers /Peet (CZ)
05.30 Cartman (HU)
06.30 Andrewboy (HU)
08.00 end

Blue Zone

14.00 Saddan (CZ)
16.00 Kristee (CZ)
17.30 Sarah (CZ)
19.00 Swordz (BE)
20.30 Adidas fashion show
21.00 LPD (CZ)
22.30 Aka feat Sean John a.k.a Funkmoguls (CZ)
24.00 THePETEBOX (UK)
01.00 Illuzionists feat. Jay Diesel (CZ)
03.00 Tuco (UK)
05.00 Aka vs. Swordz (CZ)

Seat Chill Out

18:00 Jerome Austin (CZ)
21:00 Javas (CZ)
23:00 Dan Cooley (CZ)
02:30 Javas (CZ)

Rozmístění pódií na festivalu:


Creamfields map


Schéma:


Creamfields