Laura byla léčena Spinrazou a následovala genová léčba Zolgensma. Vše se vyvíjelo dobře a Laurinka oslavila své první narozeniny. Po 1. narozeninách ale přišla nečekaná rána ve formě vážného zhoršení zdravotního stavu, zápalu plic, který vznikl selháním polykacích svalů. Lékaři museli tedy zavést PEG na příjem potravy do žaludku a později připojit k invazivní plicní ventilaci, protože už neměla dostatečnou kapacitu dýchání.

Nyní, ve třech letech, malá Laurinka jen leží a trpí skoliózou páteře o 90 stupňů. Její život závisí na několika přístrojích, které ji umožňují zůstat s její rodinou. 

Tatínek a celá její rodina usilují o to, aby Laurinka mohla zažít normální svět. Chtějí ji vzít na výlety, procházky v parku, k babičce nebo bezpečnou cestu k lékaři. Ale v současné době to není možné, protože jejich auto nevyhovuje jejím potřebám. Cílem je vybrat jeden milion korun potřebných na nákup nového auta se speciální lůžkovou úpravou. Díky tomu bude moci být Laurinka přepravována mimo domov na lůžku.

Každá pomoc je vítána a bude využita na zlepšení kvality jejího života. Díky vaší podpoře může malá Laurinka zažít radost z cestování a objevování světa.

PŘISPĚT MŮŽETE NA STRÁNKÁCH ORGANIZACE DONIO - https://www.donio.cz/Lepší život pro nemocnou Laurinku