Na děti čekal například souboj s rytířem, hledání pokladu Bílé paní, tvoření s Makovou panenkou za doprovodu flétnových melodií motýla Emanuela, zakusily chuť uloupeného perníčku od ježibaby nebo si pokusily dostihnou svou rychlostí Spidermana a Ironmana. Pozdravit se mohly i s Elsou z Ledového království. Ze znalostí večerníčkových postav je pak vyzkoušel samotný Večerníček. Kluci i holky si odnesli kouzelné zážitky a někteří dospělí se dost možná přenesli zpět v čase do svého dětství.

Tisíce kopretin zdobí pole v Šakvicích
Tisíce kopretin zdobí pole v Šakvicích na Břeclavsku. Podívejte se

Tato výprava byla zakončena setkáním s klaunem, který dětem rozdal odměnu v podobě hračky a ovocného nápoje. Pokochat se pak mohli malí i velcí návštěvníci pohledem na nádherné ručně vyrobené loutky, které laskavě zapůjčil pan J. Mateiciuc.

Velké díky pak patří především partě skvělých lidí, kteří pomáhali s organizací a přispěli k nezapomenutelnému zážitku pro všechny účastníky. Jsme rádi, že přišlo více než 130 účastníků a doufáme, že si pohádkovou atmosféru užili tak skvěle, jako my, i pohádkové bytosti.