Za běžných okolností by pro dorostenecký reprezentační tým byly vrcholem sezóny Závody olympijských nadějí CEFTA, které se měly konat v polovině května na Brněnské přehradě. V letošním roce je ale bohužel vše jinak! Proto se nejlepší čeští veslaři ve věku 15 a 16 let představili o víkendu na 59. ročníku Mezinárodní regaty ve Villachu. V Rakousku tak měli možnost porovnat své síly s mezinárodní konkurencí. Kromě týmu vyslaného Českým veslařským svazem startovaly na jezeře Ossiacher See také další klubové posádky z Rakouska,Česka, Maďarska, Slovinska, Německa, Itálie a jejich vybraní reprezentanti. Naši dorostenci "Matějové" si vedli perfektně, v sobotu vítězství na dvojce, v neděli ve stejné disciplíně (o 0,04 secundy) těsné druhé místo  a v nedělní královské disciplíně osem získali bronzové medaile.

Martin Ježek zde startoval ve čtyřce párové juniorů s výběrem chlapců "ID talent". V nedělním finále B zvítězili a skončili celkově na sedmém místě.  Nyní se vybraní jedinci připravují na slavné Pražské Primátorky, které se konají v následujícím víkendu.