Program bude stejně pestrý jako v předchozích letech. V rámci dvou předplatitelských řad uvidíte čtyři představení pro děti a pět pro dospělé. Můžete se zúčastnit besed s našimi hosty nebo semináře na téma Ochrana a rozvoj ochotnického divadla v našem kraji. Zveme vás na reprízy domácích inscenací Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku a Počestné paní aneb Mistr ostrého meče a na představení hostujících souborů Zločin v přístavní krčmě a Hrátky s čertem, náhradní představení z předplatných - Televarieté, O princezně a vysavači, Slaměný klobouk atd.

Máte stejně pěknou a hezčí zahrádku? Podělte se o své zahrádkářské úspěchy.
Zahrádkáři Břeclavska, pochlubte se. Ukažte, jak vám kvetou záhony a truhlíky

Majitelům Jarního předplatného a abonentní řady Rodiče s dětmi do divadla připomínáme, že náhradní představení Televarieté, O princezně a vysavači a Slaměný klobouk budou odehrána v měsíci říjnu. Na tato představení platí všechny vstupenky (i mimo předplatné), zakoupené na jarní termíny.
 
Významnými akcemi nové sezóny budou jistě například Noc divadel, která se uskuteční 21. listopadu;v adventu naše jeviště opět ožije vánoční pohádkovou hrou Duchové Vánoc; reprezentační ples divadelního spolku, již 27. divadelní bál, tentokrát s podtitulem „Jak swingují hollywoodské hvězdy“, připravujeme na 6. února 2021. V dubnu se můžete těšit na představení 2. ročníku soutěžní divadelní přehlídky Mrštíkovo divadelní jaro.
 
Věřím, že vás také budeme moci pozvat na premiéru nové inscenace, kterou začínáme připravovat a jejíž premiéra by měla být na jaře. 

Iva Kahounová