O legrační momenty se postarali nejen samotní sportovci, ale i dámský Výběr z Bobulí, v lidových krojích na bruslích. Na ledu zněl i zpěv, statní hymnu zazpíval Jiří Zonyga a svůj song přidal i Matyáš Hložek, syn zpěváka Standy Hložka.

A umění krásy na ledu předvedla dvojice skvělých krasobruslařek. Na programu byla také tombola, kde vítězky předvedly svou dovednost s hokejkou a pukem. Břeclavský sochař a kovotepec Fero Varga, odhalil během závěrečného ceremoniálu svou kovovou plaketu jako vzpomínku na nedávnou pohromu. Má  tvar srdce a věnoval ji obci Hrušky.

Zpěváci se srdcem na pravém místě se setkali v Horních Věstonicích na koncertě, který podpořil pacienty s nemocí motýlích křídel.
Křídla motýlí. Pro nemocné zazpívali Heidi i Zonyga. Výtěžek je 32 tisíc korun

Na obnovu mateřské školky v Hruškách zničené tornádem přispěly i firmy, jak je patrné z darovacích šeků na fotografiích.

Po zápase následovala autogramiáda a focení s hokejisty obou týmů. Herec Martin Dejdar za celý tým slíbil, že přijedou na první školní den v nové školce v Hruškách.

Ve čtvrtek 16. září se v brněnském hotelu Barceló uskutečnil druhý ročník benefiční Show and the City.
Jako v Paříži. Chantal před Eiffelovkou i krasavice na mole společně pomohly

Akci navštívilo na pět stovek diváků.

HC Olymp: Dejdarovi: Martin a Matěj, Sagvan Tofi, Matyáš Hložek, Jiři Hrdina, Michael BERAN, Martin Jelínek -trenér, Mirek Topolánek, Milan Tichý, Miloš Knor, Jiří Hrdina - Stanley Cup, Pucher, Martinek, Cernosek, Irgl, Bilek, Matyáš Hlozek, Vacek, Beran, Merta, Slahor, Cermak, Zapletal, Pravda, Fryd.

Miloš Rufer jr.