VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Dlouhý poběží, Fischer pokoštuje

"Prezidenti" v regionu: Dlouhý poběží, Fischer pokoštuje

Břeclavsko – Hned dva prezidentští kandidáti přijedou tento týden na Břeclavsko.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 10 PŘÍSPĚVKŮ

Fišer v Moravské to je jasné. Jeho synáček byl zaměstnaný
Nezaregistrový uživatel 7.8.2012 reagovat
u Kocába jako mistra pro cigánský blahobyt, což byla stejná ládovačka peněz jako u některých nadací. Zvolme si Fišera a budeme dělat na nemakačenky. Už to předvedl.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Vyžírky
Nezaregistrový uživatel 7.8.2012 reagovat
Ještě je brzo, burčáky ještě nezačaly!!! a po zabíjačkách už je dávna!!!
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Re: Vyžírky
Nezaregistrový uživatel 7.8.2012 reagovat
oprava- dávno, ty jsou na podzim .
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Dajte mu ve Valticách Šaraticu a navalí si plné trencle
Nezaregistrový uživatel 7.8.2012 reagovat
po kilometru před odbočků na Hlohovec.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Pražáci
Nezaregistrový uživatel 8.8.2012 reagovat
přijeli k nám somrovat hlasy. Zapomeňte, protože jsme na Vaše vladnutí nezapomněli! Je jedna taková pěkná píseň:"Táhněte do háje....!".
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Pražáci
Nezaregistrový uživatel 8.8.2012 reagovat
" V mládí jsem se učil hrobařem, kopat hlínu jezdit s trakařem, kopat hroby byl můj ideál. Jezdit s hlínou jezdit s vozíkem..." Jeden bude běhat, druhý bude slopat a přesvědčovat, že to je ta správná diagnóza na vrchního velitele ozbrojených sil. No potěš mařo. To je na úrovni velitele čety Lidových milicí.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
''
Nezaregistrový uživatel 8.8.2012 reagovat
Jak muze mit takovou drzost ten zlodejsky ksindl Dlouhy zadat lidi o podpisu maximalne dostane pres hubu..
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Vrchní velitel je to na pytel.................
Nezaregistrový uživatel 8.8.2012 reagovat
Toz oz to zase strasió... jeden dlóhé drohé siroké "Wlliams" a tretí krátkozraké este chybí zasejc ósópané prdele na ksandách......oz to bel jeden na kópalisti a jako dopadel.......ani nehovorím....cest Jejich práci....ptáci
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
GAUNEŘI Z STB
Nezaregistrový uživatel 9.8.2012 reagovat
O kom to všechno vlastně píši? Jestliže jsem v úvodu napsal, že budu hovořit o dvou kandidátech na prezidenta, kteří mají mnoho společného, pak asi většina čtenářů pochopila, že jde jmenovitě o Vladimíra Dlouhého a Jana Fischera. V prvé řadě oba naplňují nejedno, v tomto textu uvedené kriterium, které je v mých očích diskvalifikuje pro uvedenou funkci. Krátce řečeno, ne proto, že byli členy KSČ, ale že byli komunisty ve zvláštním, tedy pro současnost doslova rizikovém postavení. To ale není jediný soubor důvodů, které mají společný. Oba dva už deklarovali a především svou polistopadovou činností prokázali, že nebudou prezidenty dolních dvou třetin sociálního složení obyvatel. Nikdy mne totiž nezajímalo, co politik hlásá, ale jen a jenom to, co reálně činí. A oba jasně prokázali, že ve svých funkcích po listopadu nehájili zájmy většiny. Za třetí, oba dva jsou vysoce postavenými příslušníky „obslužných elit“, sloužících dokonce globálním finančním institucím, čili dnešní, formující se celosvětové diktatuře. Tito lidé v žádném případě nebudou představiteli zájmů většiny občanů, naopak budou doslova personifikací totality peněz. Jelikož globální svět stojí před řešením mocenského konfliktu demokraticky volených zastupitelů a nikým nevolených představitelů nadnárodních korporací, bylo by nepatřičné, kdyby v čele naší země stál jednoznačný mluvčí těch druhých jmenovaných. Exministr Dlouhý o svém členství v KSČ řekl, že šlo o faustovskou nabídku. Konkrétně že když chtěl studovat na Západě, musel vstoupit do strany. Podle mých znalostí nešlo o faustovskou nabídku. Ne každý tehdejší straník z řad inteligence by ji totiž dostal. Nabídku obdržel buďto spolehlivý služebník, nebo chorobně ambiciózní kariérista. Z jeho polistopadového vývoje se dá dostatečně odvodit, kam patřil. Expremiér Fischer o svém členství v KSČ dost decentně mlčí. Prý se věnoval pouze své odbornosti a v ní se snažil být vynikající. Takových bylo mezi inteligencí ovšem mnohonásobně více, než těch, kdo nakonec přijali členství ve straně. Bezprostředně po listopadu se v politice příliš neangažoval. Velice dobře věděl, že by mu v tom u veřejnosti vadilo jeho členství v KSČ. Jeho vyčkávání ale bylo promyšlené. Díky známostem se nakonec stal předsedou úřednické vlády a…tohoto postavení využil k doslova závratné kariéře, mimo jiné s platem třikrát vyšším, než má současný prezident. Typický to příklad až chorobného kariérismu. S ohledem na minimální politickou praxi pak jeho kandidaturu na funkci prezidenta považuji za omámení mocí. Jak jsem již řekl, voliči by vůbec neměli poslouchat, co prezidentští kandidáti hovoří, ale své právo volby by měli užít podle toho, jak se po celý dosavadní život kandidát choval. V předvolební kampani by se měl proto projevit každý, kdo může voličům sdělit konkrétní fakta o činnosti, chování a jednání jednotlivých kandidátů.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
GAUNEŘI Z STB
Nezaregistrový uživatel 9.8.2012 reagovat
Jestliže jsem v úvodu napsal, že budu hovořit o dvou kandidátech na prezidenta, kteří mají mnoho společného, pak asi většina čtenářů pochopila, že jde jmenovitě o Vladimíra Dlouhého a Jana Fischera. V prvé řadě oba naplňují nejedno, v tomto textu uvedené kriterium, které je v mých očích diskvalifikuje pro uvedenou funkci. Krátce řečeno, ne proto, že byli členy KSČ, ale že byli komunisty ve zvláštním, tedy pro současnost doslova rizikovém postavení. To ale není jediný soubor důvodů, které mají společný. Oba dva už deklarovali a především svou polistopadovou činností prokázali, že nebudou prezidenty dolních dvou třetin sociálního složení obyvatel. Nikdy mne totiž nezajímalo, co politik hlásá, ale jen a jenom to, co reálně činí. A oba jasně prokázali, že ve svých funkcích po listopadu nehájili zájmy většiny. Za třetí, oba dva jsou vysoce postavenými příslušníky „obslužných elit“, sloužících dokonce globálním finančním institucím, čili dnešní, formující se celosvětové diktatuře. Tito lidé v žádném případě nebudou představiteli zájmů většiny občanů, naopak budou doslova personifikací totality peněz. Jelikož globální svět stojí před řešením mocenského konfliktu demokraticky volených zastupitelů a nikým nevolených představitelů nadnárodních korporací, bylo by nepatřičné, kdyby v čele naší země stál jednoznačný mluvčí těch druhých jmenovaných. Exministr Dlouhý o svém členství v KSČ řekl, že šlo o faustovskou nabídku. Konkrétně že když chtěl studovat na Západě, musel vstoupit do strany. Podle mých znalostí nešlo o faustovskou nabídku. Ne každý tehdejší straník z řad inteligence by ji totiž dostal. Nabídku obdržel buďto spolehlivý služebník, nebo chorobně ambiciózní kariérista. Z jeho polistopadového vývoje se dá dostatečně odvodit, kam patřil. Expremiér Fischer o svém členství v KSČ dost decentně mlčí. Prý se věnoval pouze své odbornosti a v ní se snažil být vynikající. Takových bylo mezi inteligencí ovšem mnohonásobně více, než těch, kdo nakonec přijali členství ve straně. Bezprostředně po listopadu se v politice příliš neangažoval. Velice dobře věděl, že by mu v tom u veřejnosti vadilo jeho členství v KSČ. Jeho vyčkávání ale bylo promyšlené. Díky známostem se nakonec stal předsedou úřednické vlády a…tohoto postavení využil k doslova závratné kariéře, mimo jiné s platem třikrát vyšším, než má současný prezident. Typický to příklad až chorobného kariérismu. S ohledem na minimální politickou praxi pak jeho kandidaturu na funkci prezidenta považuji za omámení mocí. Jak jsem již řekl, voliči by vůbec neměli poslouchat, co prezidentští kandidáti hovoří, ale své právo volby by měli užít podle toho, jak se po celý dosavadní život kandidát choval. V předvolební kampani by se měl proto projevit každý, kdo může voličům sdělit konkrétní fakta o činnosti, chování a jednání jednotlivých kandidátů.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT