„Debakl 0:4 je jedna věc. Horší ale podle mě je, že Hodonín absolutně nehrál svou hru, na kterou jsou všichni zvyklí. Za tohoto rozpoložení by nedal branku ani dalších devadesát minut,“ řekl k výkonu hodonínských fotbalistů sportovní redaktor Deníku Kryštof Neduchal. Zápas navštívil a psal o něm TADY.

Pro následující utkání se zdá být mimo jiné nezbytné, aby se z gólů radovali i jiní hráči, než jen útočník Martin Holek - po podzimu nejlepší střelec na soupisce.

„Když jsem se bavil s trenérem Pavolem Švantnerem, říkal, že si je sice vědom kvalit ostatních hráčů, ale současně přiznal, že vepředu teď všechno stojí právě na Martinu Holkovi. Hodonínu dlouhodobě chybí produktivní křídla,“ upozornil Neduchal.

Host Deníku se věnuje rovněž rozjezdu krajských soutěží. Zvládne Kuřim postup z krajského přeboru? Rozhodne tam o sestupu vzájemný zápas Lednice s Mutěnicemi? A budou se Kozojídky s Rohatcem prát v 1. A třídě skupiny B až do úplného konce? Podívejte se.

Celý rozhovor najdete tady:

Start Hodonína v jarní části MSFL řeší Host Deníku se sportovním redaktorem Kryštofem Neduchal, kterého se ptal editor Lukáš Ivánek. Řeč ale přišla i na Kuřim, Kozojídky, Rohatec, Lednici či Mutěnice. | Video: Deník/Lukáš Ivánek