Další důvod příchodu nového hráče je úzký kádr druhého celku divize D. „Potřebovali jsme posílit, je nás málo,“ uznal funkcionář.

Dvaadvacetiletý hrotový útočník je odchovanec fotbalu v Košicích. „Dorosteneckou ligu hrál i za Prešov a Michalovce. Pak zamířil na hostování do Čaně, kde byl nejlepší střelec třetí slovenské ligy,“ podotkl Bartoš.

Fotbalisté Lanžhota (v bílém) porazili rezervu Líšně 2:0.
OBRAZEM: Lanžhot potvrdil jarní formu. Výhru nad Líšní trefili Totka se Svobodou

Naposled hrál Pazderák za Nové Zámky. „Tam přišel Matúš Paukner se zkušenostmi z první ligy, proto se naskytla možnost získat Jakuba,“ vysvětlil lanžhotský sportovní manažer.

Novou posilu Sokola čeká premiéra už v pátečním domácím duelu se Žďárem nad Sázavou. Výkop zápasu je ve tři hodiny odpoledne. „Vypadá velmi dobře. Věřím, že hned zapadne. Počítáme s ním do útoku hned do prvního utkání,“ hlásil Bartoš.

Jak náročné bylo slovenského forvarda získat? „Do Lanžhota je těžké dostat hráče, ale když pak přijedou a vidí náš mančaft, okamžitě změní názor. To je přesně i jeho případ,“ netajil.

Fotbalisté Lednice (v modrém) remizovali 1:1 s Mutěnicemi.
PODÍVEJTE SE: Mutěnice v Lednici vybojovaly bod. Představila se posila z divize

Příchodem Pazderáka se lanžhotský kádr definitivně uzavřel. „Chtěli jsme ještě Davida Tomešku ze Slovácka. Měli jsme o něj zájem, protože pochází z nedalekých Starovic, ale klub nám ho nakonec nepustil,“ dodal Bartoš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...