Nadějný fotbalista, jenž prošel mládeží FKM Podluží, Hodonína a Slovácka, nad nabídkou nějaký čas rozmýšlel. „Chvilku jsem váhal, protože Tvrdonice z toho nebyly moc nadšené. Ale když mi to klub dovolil, hned jsem do toho šel. Dokonce mi dal příslib, že pokud o mě bude mít Břeclav zájem, tak mě pustí,“ těšilo ofenzivního fotbalistu.

Tomu není lhostejné ani dění ve tvrdonickém celku. „S lidmi z Tvrdonic jsem stále v kontaktu, vím, že do klubu přišli nějací noví hráči ze Slovenska. Snad se jim bude dařit,“ přál si Mustafa.

Břeclavští fotbalisté (v černém) porazili 5:0 Pohořelice.
OBRAZEM: Břeclav deklasovala Krumvíř i Pohořelice. Vidím zlepšení, říká Víšek

Ve Tvrdonicích už se s odchodem svého kapitána smířili. „Luan byl náš klíčový hráč, jeho odchod budeme muset nahradit. Nebude to ale jednoduché,“ věděl dobře trenér.

Náročnější podmínky zimní přípravy v divizním celku Mustafa pocítil okamžitě. „Mezi Břeclaví a Tvrdonicemi je velký rozdíl,“ přiznal autor čtyř podzimních branek v C skupině I. B třídy, kde Tvrdonice přezimovaly na čtvrtém místě.

Mustafa se vrací do divizní skupiny D, která je mu dobře známá. Před čtyřmi lety byl v širším kádru Lanžhota. „Je to dost podobné jako tenkrát v Lanžhotě. Velké rozdíly tam nevidím, intenzita hry je stejná,“ podotkl.

Fotbalisté Hodonína (bílé dresy) v dalším přípravném utkání porazili slovenské Malacky 2:1.
Hodonínu trefil výhru Chorvat z druhé ligy. K týmovému výkonu měl kouč výhrady

Přestože se momentálně soustředí na nové angažmá, divize podle něj může být klidně odrazový můstek do budoucna. „Pořád jsem mladý, možnost tam určitě je. Čau ukáže, a hlavně výkony,“ dodal Mustafa.

MSK čeká první soutěžní zápas v neděli 10. března, kdy se představí od čtvrt na jedenáct dopoledne na hřišti lídra soutěže Zbrojovky Brno B.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...