Přestože nečekal fotbalisty MSK jednoduchý soupeř, svěřenci Vladimíra Malára chtěli napravit porážku 2:4 z minulého kola, kdy nečekaně padli na hřišti deváté Velké Bíteše. Favorit ze Žďáru však vstoupil do utkání aktivně a brankami Rostislava Sodomky a Patrika Fialy vedl po poločase 2:0.

Hosté z Vysočiny, kteří v jarní části prohráli pouze s prvním Startem Brno, pokračovali v povedeném výkonu i po změně stran. V padesáté minutě navýšil skóre Marek Šerý a osm minut před koncem přidal čtvrtou branku hostí David Novotný. Domácí se dočkali alespoň útěchy v nastavení, kdy se prosadil kapitán Jan Hloch.

V Břeclavi se konal turnaj starších přípravek FOSFA BŘECLAV CUP 2023
PODÍVEJTE SE: Břeclav se na mezinárodním turnaji blýskla druhým místem

Břeclav zůstává i přes porážku se třiatřiceti body na šestém místě a v příštím kole zajíždí do Speřic. Utkání je na programu v neděli od půl páté odpoledne.