Pětadvacetiletý záložník přiznal, že po zápase cítil hořkost z těsné porážky. „Jsme zklamaní, ale jen dneska, zítra už se musíme zase soustředit na další zápas,“ hlásil.

Bývalý hráč prvoligové Senice či Trnavy patřil ve středečním duelu mezi nejlepší hráče Lanžhota. Spolu s ním vynikali i další středopolaři Marko Totka s Peterem Balážikem. „Hrajeme spolu v Lanžhotě už nějaký rok, určitě jsme sehraní a těžíme z toho,“ podotkl Krč.

Fotbalisté Lanžhota (v bílém) ve druhém kole MOL Cupu podlehli 0:1 Zlínu.
PODÍVEJTE SE: Chyběl kousek. Odvážný Lanžhot před skvělou kulisou trápil Zlín

Právě středový trojlístek toho měl v závěru utkání po fyzické stránce nad hlavu. „Je pravda, že síly nám už ubývaly, ale na prodloužení bychom se určitě ještě vymáčkli,“ usmál se zkušený fotbalista.

Ten dobře věděl, že s ubývajícím časem se Zlín dostal pod tlak. „Pohárové zápasy znám i ze strany favorita. Když jsem hrál na Slovensku první ligu a hráli jsme se soupeřem z nižší soutěže, vždycky jsme chtěli dát dva tři góly do poločasu, jinak se slabší týmy vždycky vyhecují,“ vysvětlil.

Zlín se kýžené branky dočkal až pět minut před koncem, kdy duel rozhodl Latyr Ndiaye. „Nečekal jsem, že se bude Zlín na výhru tak trápit, ale doufal jsem v to,“ nadhodil Krč.

Záložník Jakub Krč (v bílém) patří mezi opory Lanžhota.
Krč odmítl ligové podmínky a zůstal v Lanžhotě: Drží mě parta a kvalitní fotbal

Toho těší, že sehráli s prvoligistou vyrovnanou partii. „Chtěli jsme Zlín potrápit, podařilo se nám dlouho držet nerozhodné skóre. Bohužel jsme dostali gól pár minut před koncem, což vždycky zabolí,“ tvrdil.

Sokol se po vyřazení z MOL Cupu zaměří už jen na divizi D, v níž po čtyřech odehraných kolech neztratil ani bod. „Nesmíme si připustit, že nás zápas se Zlínem stál spoustu sil. Potřebujeme pořádně zregenerovat a připravit se na nedělní zápas s Velkým Meziříčím,“ nabádal Krč.