Šestačtyřicetiletý Víšek v minulosti kopal první ligu za Drnovice, zahrál si i za Opavu nebo třeba Kyjov a Hodonín. Na lavičce břeclavského A týmu se objevil v roli Malárova asistenta už při sobotní remíze 0:0 se Žďárem nad Sázavou, která byla posledním zápasem pro končícího kouče. 

Česká fotbalová reprezentace do šestnácti let (v bílém) podlehla v Lanžhotě Slovensku.
OBRAZEM: Lanžhot hostil mezistátní utkání. Česko podlehlo Slovensku

Malár vedl MSK Břeclav od konce roku 2020. První mistrovský zápas jihomoravského celku ale bývalý fotbalista Slavie či Sparty Praha odkoučoval až v srpnu 2021, kdy se po odeznění pandemie koronaviru rozjely amatérské fotbalové soutěže.

V prvním ročníku 2021/2022 skončila Břeclav pod Malárovým vedením osmá, v minulé sezoně své postavení v tabulce o dvě příčky vylepšila. 

V aktuálně sezoně se Břeclavanům nedaří. V devíti kolech zaznamenali jedinou výhru a se ziskem pěti bodů jsou v tabulce divize předposlední. Tým má nyní pozvednout Víšek, který už působil jako trenér třeba u mládeže slovenské Skalice.

Víšek povede Břeclav poprvé v roli hlavního kouče v sobotu, kdy MSK doma od čtvrt na jedenáct dopoledne přivítá devátý Ždírec nad Doubravou.