Kanonýra totiž právě sobotní soupeř Krumvíře vychoval. „Svratka je můj mateřský klub, ke kterému cítím určitě úctu a respekt,“ zdůraznil.

Celek z Břeclavska zvítězil i přesto, že do Brna odcestoval pouze s jedním náhradníkem. „Nejsme teď úplně v optimálním počtu, takže tohle vítězství je pro nás hodně cenné,“ tvrdil Havlín.

Daniel Přerovský (v červeném v popředí) vstřelil v sobotním derby proti Startu úvodní gól zápasu.
Rosice s ním zametly, tak září v Bohunicích. Přerovský gólem v derby načal Start

Úzkému kádru podřídil nový krumvířský kouč Radek Toman i taktiku. „Hráli jsme spíš zezadu, protože jsme měli jenom jednoho na střídání, nemohli jsme hrát jiný styl. Bylo to z naší strany víc opatrnější a vyčkávali jsme na příležitosti,“ prozradil.

Na úvodní trefu domácího Karla Kroupy dokázal právě Havlín zareagovat a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1: „Bylo to vyrovnané,“ uznal kanonýr víkendu.

Šest minut po změně stran domácím vrátil vedení Eduard Moll, ale Krumvíř dvěma góly otočil stav zápasu na svou stranu. Nejprve srovnal Havlín, na kterého následně navázal David Michna.

Když v 88. minutě domácí Tadeáš Cebák srovnal na 3:3, zdálo se, že duel sedmnáctého kola krajského přeboru skončí dělbou bodů. Ve čtyřminutovém nastavení však Havlín zkompletoval svůj hattrick a rozhodl o vítězství Krumvíře. „Určitě to nebude zadarmo, musím něco přispět do kasy,“ smál se hrdina zápasu.

Forvard, který ještě na podzim nastupoval ve třetí lize za Start, v sobotu vytvořil útočnou dvojici s Tomášem Ondrouškem. „Sedělo nám to. Věřím, že to bude i v dalších zápasech klapat,“ přál si Havlín.

Fotbalisté Velkých Pavlovic (v černém) podlehli Želešicím 0:1.
PODÍVEJTE SE: Velké Pavlovice podlehly Želešicím. Rozhodla penalta z 90. minuty

Ten už vyhlíží první duel před domácími fanoušky, v němž v sobotu od tří hodin odpoledne Krumvíř hostí Ráječko. „Na to se určitě všichni těšíme. Jen mě mrzí, že je nás fakt strašně málo. Jarní část bude těžká, ale nějak to zvládneme,“ dodal.

Jaké má zvučná posila Krumvíře ambice pro odvetnou část? „Každý zápas vyhrát a skončit do pátého místa,“ uzavřel Havlín.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...