Lanžhot o devatenáctiletého fotbalistu, jenž prošel mládežnickými kategoriemi slovenské Senice, měl zájem i nadále. „Když jsem odcházel na konci letní přípravy z Hodonína, v Lanžhotě už měli pro novou sezonu divize uzavřený kádr. Neradi tam berou hráče týden před prvním mistrovským utkáním, domluvili jsme se, že se k nim připojím v zimě. Divize je pro mě velká motivace, v týmu je velká konkurence, která mě může posunout výš,“ přiznal slovenský fotbalista.

Ten nyní dojíždí do Velkých Pavlovic ze slovenské vesnice Studienka, kde bydlí. „Je to necelá hodinka cesty, ale zvládám to. Jezdí se mnou další tři kluci. Na I. A třídu máme kvalitní kádr, věřím, že do konce podzimní části nasbíráme co nejvíc bodů,“ netajil Vrablic.

Ondřej Březina v dresu Hroznové Lhoty.
Derby s Vnorovy před kamerami ČT sport bude fantastické, slibuje Březina

Absolvovanou letní přípravu s Hodonínem bere pavlovický kanonýr jako velkou zkušenost. „Jsou tam kluci, kteří hráli ligu. Naskočil jsem za Hodonín do přípravného zápasu s druholigovým Vyškovem, byl to daleko rychlejší a tvrdší duel, než jsem zvyklý. Je tam opravdu velká kvalita. I když to teď nevyšlo, viděl jsem, jak se v třetiligovém klubu pracuje. Mám velkou motivaci se na takovou úroveň dostat,“ uvedl útočník.

V sobotním utkání proti Rajhradu zařídil svým hattrickem pro Velké Pavlovice výhru 3:2. „Do zápasu jsme dobře vstoupili, drželi jsme míč a kombinovali. Bohužel nás poločasové vedení 2:0 upokojilo a když jsme vstřelili třetí gól, přestali jsme hrát. Jenom jsme bránili a soupeř vstřelil dvě branky, pak se nám zranili někteří hráči a už to byl jenom boj. Naštěstí jsme ho zvládli,“ ohlédl se Vrablic za utkáním desátého kola.

Fotbalisté Ždánic (v zeleném) porazili Moravskou Novou Ves 3:1.
OBRAZEM: Moravská Nová Ves prohrála posedmé v řadě. Nestačila na Ždánice

Svůj gólový počin však nijak nepřeceňuje. „Hraju na pozici hrotového útočníka, góly se ode mě očekávají. Na pár gólů už jsem i přihrál, ale jsem tam hlavně od toho, abych zakončoval. Tabulku střelců sleduju, ale vím, že kdybych proměnil každou šanci, jsem na úplně jiném čísle vstřelených branek,“ usmál se s jedenácti trefami nejlepší střelec B skupiny I. A třídy, který má před druhým Ondřejem Březinou z Hroznové Lhoty jednobrankový náskok.


Načítám tabulku ...