Zkušený trenér však z klubu nezmizí. „Nijak jsme se nerozešli, dál pokračuju u mládeže a ve výboru,“ vysvětlil.

S příchodem nového trenéra bude podle něj Krumvíř aktivnější na přestupovém poli. „Rozhodli jsme se udělat změnu. Věříme, že nový trenér dokáže přivést do týmu nové hráče, s čímž jsme bohužel v poslední době bojovali,“ podotkl Škrabko.

Pavel Simandl (v modrém) se z Rakouska vrátil do Lednice.
Lednice zbrojí na záchranu. Z Rakouska se vrátil zkušený Simandl

Toho na lavičce vystřídá Radek Toman, který byl doposud asistent trenéra ve Startu Brno a současně trénuje v první futsalové lize Žabinské vlky. „Tým je ve slušné výsledkové kondici, bodů máme dost. Radek bude mít dobrou možnost pro přípravu kádru na další sezonu,“ zdůraznil funkcionář.

Změna na pozici hlavního kouče je jasným gestem, že Krumvíř neplánuje ustoupit z horních pater nejvyšší krajské soutěže. „V očích některých lidí vypadala budoucnost fotbalu v Krumvíři negativně, ale s tím se vůbec neztotožňujeme. Krajský přebor chceme zachovat a hrát v něm důstojnou roli. Pokud posílíme, věřím, že se můžeme v tabulce ještě posunout nahoru,“ hlásil Škrabko.

Viktor Linhart (vpravo) se stal novým trenérem Bukovan.
Okresní přebor chci jednoznačně vyhrát, říká nový bukovanský kouč Linhart

Nového trenéra mají následovat i dvě posily z brněnského Startu, záložník Martin Pařízek a útočník Dominik Havlín. „S oběma hráči jsme domluvení, ale ještě musíme dotáhnout přestup mezi oběma kluby,“ pravil.

V obou přestupech je zainteresovaný i nový trenér. „Příchod dvou hráčů ze Startu jde ruku v ruce se změnou na trenérské pozici,“ přiznal Škrabko.

Klubové vedení navíc očekává ještě další posílení. „Ve hře jsou ještě další příchody, ale nechci předbíhat. Možná budou až v horizontu půlroku či roku,“ uzavřel.


Načítám tabulku ...