Jediný zástupce v krajském přeboru si velikonoční víkend příliš neužil, nováček z Krumvíře totiž prohrál v Brně-Bohunicích vysoko 1:6.

Výbornou formu z posledních týdnů naopak potvrdil v I. A třídě Moravan Lednice. Ten na domácím hřišti porazil Slavoj Rohatec jednoznačně 6:2 i díky hattricku Tomáše Pálky. V čele tabulky mají Ledničtí čtyřbodový náskok na druhý Baník Ratíškovice.

KRAJSKÝ PŘEBOR

21. kolo:
TJ Tatran Bohunice – SK Krumvíř 6:1 (2:0), branky: 13. Lacko Ivan, 34. Burčík Nikolas, 62. Burčík Nikolas, 73. Petřík David, 74. Petřík David, 79. Burčík Nikolas – 87. Charvát Vítězslav.
TJ Tatran Rousínov – FC Kuřim 2:0 (2:0), 1. Líznar Petr, 10. Rozehnal Matěj.
FC Boskovice – SK Olympia Ráječko 0:2 (0:0), 76. Keprt Daniel, 80. Keprt Daniel.
FC Svratka Brno – AFK Tišnov 4:0 (3:0), 3. Hansl Ladislav, 26. Hansl Ladislav, 39. Kratochvíl Tom, 73. Havlín Dominik.
SK Moravská Slavia-fotbal – FC Moravský Krumlov 4:0 (2:0), 3. Záruba Radim, 40. Záruba Radim (pen.), 82. Mica Dominik, 90. Ondrášek Radovan.
FK SK Bosonohy – SK Vojkovice 4:1 (3:1), 19. Pavliš Michal, 25. Havlík Roman, 32. Dostálek Richard, 82. Burdov Ilia – 44. Poláček Petr.
FC Ivančice – TJ Start Brno 0:1 (0:0), 80. Matyska Lukáš.

I.A TŘÍDA SKUPINA A

19. kolo:
FC Slovan Brno – TJ Čechie Zastávka 2:1 (0:0), branky: 81. Vlach Jan, 87. Maňásek Martin (vl.) – 65. Šmarda Michal.
SK Líšeň B – TJ Sokol Novosedly 6:0 (4:0), 6. Minařík Václav, 32. Milotínský Jakub, 35. Papež Ondřej, 39. Walla Marek, 61. Minařík Václav, 70. Klein Přemysl.
SK Slatina – FC Miroslav 4:3 (1:2), 11. Gajda Filip, 49. Michalec Zdeněk, 51. Cimbálník Jan, 70. Hoffmann Filip – 7. Patočka Tomáš, 18. Iran Radim, 73. Iran Radim.
RAFK – TJ Sokol Přímětice 4:5 (0:1), 64. Haňka Stanislav, 78. Haňka Stanislav (pen.), 80. Haňka Stanislav (pen.), 91. Richtr Jaroslav – 15. Kubíček Jan, 53. Štrombach Josef, 70. Samaš Michal, 71. Štrombach Josef, 73. Samaš Michal.
FK Zbraslav – TJ Rajhradice 1:2 (1:1), 25. Andrlík Jan – 40. Doležel Jan, 54. Firych Michal.
FK Kunštát – SK Žebětín 5:0 (2:0), 15. Adámek Tomáš, 40. Bezděk Vít, 63. Štencl Marek, 84. Vorlický Jiří, 90. Loukota Ivo (pen.).
SK Šlapanice – Sokol Dobšice 0:0 (0:0).

I.A TŘÍDA SKUPINA B

19. kolo:
SK Rakvice – FC Veselí n. Moravou 1:3 (1:1), branky: 39. Kubiš Luděk – 42. Vardan Bohumil, 75. Joch David, 87. Symerský Jiří (pen.).
FK Baník Dubňany – TJ Kordárna Velká nad Veličkou 6:0 (2:0), 26. Koryčánek Filip, 45. Soldán Michal, 66. Pochylý Tomáš (pen.), 72. Chaloupka Filip, 78. Koryčánek Filip, 87. Chaloupka Filip.
TJ Moravan Lednice – TJ Slavoj Rohatec 6:2 (2:1), 9. Pálka Tomáš, 25. Kacr Viktor, 59. Pálka Tomáš, 64. Wolgemuth Tomáš, 70. Kacr Viktor, 80. Pálka Tomáš (pen.) – 38. Konečný Michal, 73. Šimánek David.
FK Baník Ratíškovice – FK Pačlavice-Dětkovice 3:0 (1:0), 7. Voříšek Tomáš, 56. Vacenovský Tomáš, 62. Vacenovský Tomáš.
FK Milotice – TJ Slavoj Velké Pavlovice 6:1 (3:0), 15. Novák Štěpán, 28. Novák Štěpán, 36. Holub Petr, 57. Vaško Peter, 68. Novák Štěpán, 70. Nedvědický Jindřich – 61. Bombicz Vladimír.
TJ Sokol Hroznová Lhota – FC Bučovice 4:1 (3:1), 20. Janík Michal, 22. Janík Michal, 25. Polách Radek, 50. Lipčík Petr – 2. Diviš Ondřej.
MFK Vyškov s.r.o. – FC Kyjov 6:0 (3:0), 13. Ayissi Abega Ghislain Tony, 22. George John Tibar, 44. George John Tibar, 51. Ayissi Abega Ghislain Tony, 70. Jaroš Karel, 83. Mach Jakub.

I.B TŘÍDA SKUPINA A

19. kolo:
FC Svratka Brno „B“ – FC Soběšice 1:2 (0:1), branky: 50. Svoboda Oldřich – 18. Kozel Stanislav, 88. Caldaroni Marco (pen.).
Kohoutovice – SK Křenovice 4:0 (1:0), 38. Havlíček Adam, 60. Vodák Vojtěch, 66. Mezera David, 86. Brabec Matěj.
FK Vysočany – Šošůvka – SK Sokol Lipovec 1:7 (0:3), 68. Sychra Tomáš – 2. Sedlák Richard, 9. Sedlák Richard, 22. Sedlák Richard, 55. Sedlák Richard, 69. Sedlák Richard, 70. Sedlák Richard, 90. Šíbl Vladimír.
FK Rájec-Jestřebí – TJ Vilémovice 2:4 (0:1), 46. Nečas Jan, 57. Pšikal Jan – 40. Maška Josef, 67. Pernica Marek, 75. Kuropata Radomír, 88. Gross Miroslav.
FC Čebín – FK Černá Hora 2:1 (0:0), 49. Kučera Viktor, 64. Brodecký Martin – 75. Menoušek Lukáš (pen.).
TJ Dražovice – FC Medlánky 2:6 (2:1), 34. Vlach Aleš, 36. Sláma Petr – 13. Sehnal Filip, 47. Sehnal Filip, 82. Čermák Michal, 84. Šudoma Michal, 88. Sehnal Filip, 90. Schotteberger Jiří.
SK Babice nad Svitavou – FKD 3:0 (2:0), 14. Pokruta Lukáš, 44. Kučera Martin, 90. Malíř Miroslav.

I.B TŘÍDA SKUPINA B

19. kolo:
Jevišovice – SK Újezd u Brna 1:2 (1:0), branky: 30. Rožnovský Libor – 47. Horáček Michal, 66. Slováček Petr.
TJ Horní Kounice – SK Tatran Šatov 1:0 (1:0), 22. Sobotka Michal.
FK Znojmo – TJ Viktoria Želešice 3:3 (3:2), 7. Németh Petr, 21. Procházka Martin, 31. Balík Marek – 3. Kučera Radim, 5. Forman Tomáš, 58. Kvarda Lukáš.
FCC SK Únanov – FC Moravský Krumlov „B“ 5:0 (1:0), 36. Princ Pavel, 56. Holub Matěj, 64. Dočekal Jiří, 78. Diviš Lukáš, 86. Janda Robin.
SK Tuřany – FK Podolí u Brna 1:4 (1:0), 8. Oprchal Jaroslav – 64. Inwald Tomáš, 67. Liolias Daniel, 90. Cícha Dalibor, 90. Novotný Jiří.
TJ Přibice – TJ Sokol Blížkovice 1:1 (0:0), 54. Schimmerle Pavel – 77. Vybíral Vladimír.
FC Veverská Bítýška – TJ Sokol Pohořelice 1:0 (1:0), 45. Novák Václav.

I.B TŘÍDA SKUPINA C

19. kolo:
SK Uhřice – TJ Sokol Charvátská Nová Ves 4:0 (2:0), branky: 8. Neumann Jakub, 13. Neumann Jakub, 48. Šnejdar Radim, 73. Neumann Jakub.
FK Blatnice pod Sv. Antonínkem – FK Moravská Nová Ves 1:0 (0:0), 65. Majtás Matúš.
TJ Jiskra Strážnice – SK Kozojídky 3:3 (3:2), 19. Paška Karel, 23. Polách Petr, 44. Vávra Zbyněk – 3. Tomčal Adam, 9. Tomčal Adam, 80. Páleník Tomáš.
TJ Baník Šardice – SK Vacenovice 1:3 (1:2), 23. Zicháček Ondřej – 17. Šrédl Pavel, 30. Šrédl Pavel, 64. Rehák Marián.
1.FK Družstevník Nikolčice – TJ Sokol Kněždub 4:1 (3:0), 14. Starý Petr, 8. Starý Petr, 34. Čapka Adam, 87. Jilka Michal – 50. Janík Lubomír.
FK Valtice – TJ Velké Bílovice 0:4 (0:1), 30. Ferbar David, 47. Dvořák Ivan, 59. Osička Ondřej, 80. Osička Ondřej.