Bývalý trenér Velkých Pavlovic či Bavor převzal mužstvo pár dnů před zápasem po Miroslavu Foblovi. „Měl jsem s mužstvem dva tréninky, ale pár zápasů Lednice jsem v této sezoně viděl,“ uvedl lodivod.

Ten za krátký čas nabádal mužstvo k novým poznatkům. „Dřív hráli na velkém prostoru a byli na můj vkus moc hodní. Chtěl jsem, aby byli víc agresivní,“ prozradil Koch.

Souboj dvou celků ze spodku tabulky vyšel lépe hostům, které nasměřoval za vítězstvím ve dvaasedmdesáté minutě Marcel Hladký. „Šli jsme do zápasu pro tři body, abychom Lednici odskočili ze sestupových pozic,“ pravil hostující útočník Tarik Lukšija.

Podle jeho slov byla pro domácí prohra krutá. „Lednice hrála svoji hru, chvílemi byla na míči lepší. Čekalo se na jediný rozdílový gól. Zatímco domácí po změně stran spálili tři tutovky, my jsme svou šanci proměnili,“ těšilo bosonožského forvarda.

Fotbalisté Lanžhota (v bílém) porazili Havlíčkův Brod.
PODÍVEJTE SE: Lanžhot porazil Havlíčkův Brod. Dominovali jsme, těší Hílka

Bývalý hráč Líšně či Břeclavi uznal, že diváci viděli spíše defenzivní fotbal. „Obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany, nikdo nechtěl udělat chybu, která by tým stála tři body. Nakonec však gól nepadl po žádné chybě, podařila se nám pěkná kombinace,“ dodal.

Bosonohy tak s jedenácti body poskočily na čtrnáctou příčku a v dalším kole se v neděli od jedenácti hodin dopoledne představí v Ráječku. Moravan zůstává s pěti body na posledním šestnáctém místě a v sobotu jej čeká od dvou hodin odpoledne utkání na hřišti Moravské Slavie Brno.

TJ Moravan Lednice – FK SK Bosonohy 0:1 (0:0)
Branky: 72. Hladký.
Rozhodčí: Chabiča – Smutný, Malík.
ŽK: Poláček, Ferby – Oros, Šíma, Lukšija, Osladil, Svoboda, Lerch, Pakosta.
Diváci: 239.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...