Úvod zápasu přitom celku z Břeclavska vyšel, když už v sedmé minutě poslal domácí do vedení Tomáš Novák. „První poločas byl nejlepší z podzimní části. Rohatec byl herně samozřejmě lepší, ale nepouštěli jsme jej do vyložených šancí a drželi s ním krok,“ těšilo funkcionáře.

Slavoj stihl v prvním poločase pouze vyrovnat Františkem Kajánkem. Po změně stran však hosté úřadovali, když v úvodních čtyřech minutách dvěma brankami otočil hostující Florin Lucian Tomele stav utkání a o čtyři minuty později přidal svou druhou branku i Kajánek. „Poločasový rozbor a taky střídání přinesly své ovoce,“ řekl pro klubový facebook rohatecký kouč Zdeněk Horák.

Fotbalisté Hodonína (v červenočerném) doma podlehli rezervě Baníku 0:3.
Další skandál. Zvěsti o prohře Hodonína: Podezřelé sázky a přísná penalta

Toho potěšily v závěru ještě další dvě branky, o které se postarali Marek Herzán se Samuelem Netopilem. „Za druhou půli patří celému kolektivu mé uznání, ale vyzvednu i samostatně Kubu Tomšeje ve středu zálohy a neúnavného štírka Luciana Tomeleho, který měl prsty hned u pěti branek,“ chválil zkušený lodivod své svěřence.

Naopak Valtice mají stále nad čím přemýšlet. „Stále jednáme s potenciálními posilami, ale nedokážu říct, jestli ještě někdo přijde,“ dodal Klepáček.

FK Valtice – TJ Slavoj Rohatec 1:6 (1:1)
Branky: 7. Novák – 19., 53. Kajánek, 46., 49. Tomele, 82. Herzán, 89. Netopil.
Rozhodčí: Krbůšek – Smutný, Hrubý.
ŽK: Tomek (Valtice).
Diváci: 125.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...