Utkání, kterému předcházelo několik zápasů všech věkových kategorií, začalo hustou dešťovou přeháňkou. Náročný terén vyhovoval spíše Ráječku, které už od páté minuty zásluhou Jana Pokorného vedlo. „Vždycky máme problémy s jejich rychlými mladými křídly. Od úvodu byli hosté pohyblivější, určitě nás přehrávali,“ uznal domácí lodivod.

Krumvíř se lehce přizpůsobil hře Ráječka, což byl podle slov Škrabka problém. „Nehráli jsme dobře, chtěli jsme s nimi závodit, ale to není náš styl fotbalu. Celá první půle nebyla z naší strany dobrá,“ tvrdil.

Brankář Milan Heča (vpravo) přivezl do Krumvíře ukázat mistrovskou medaili.
Heča s mistrovskou medailí navštívil Krumvíř: Všichni si výročí užívají

Obraz hry se změnil až po poločasové přestávce, kdy oba trenéři sáhli k taktickým změnám. „Změnili jsme rozestavení, abychom zlepšili styl hry. Ale pomohlo nám i jejich střídání, když kluci Pokorní o poločase střídali. Nevím, jestli někam odjížděli, nezjišťoval jsem to, ale Ráječku po změně stran citelně chyběli,“ zdůraznil Škrabko.

Krumvíř se ve druhém poločase dostal do zápasu a vytvářel si slibné příležitosti. „Pomohli nám i diváci, kteří nás hnali dopředu. Navíc jsme útočili na stranu, kde je hospoda, fanoušci kluky dostali do varu,“ těšilo zkušeného stratéga.

V jedenašedesáté minutě nejprve vyrovnal David Michna a obrat dokonal o osm minut později z pokutového kopu Ondřej Přichystal. „Jsme moc rádi, že jsme všem divákům darovali k výročí klubu výhru,“ neskrýval Škrabko.

Na fotbalových oslavách Krumvíře se představila Stará garda Zbrojovky (v červeném). Tomáš Polách
VIDEO: Jarůšek, Polách či Švancara. Stará garda Zbrojovky na oslavách v Krumvíři

Krumvíř zakončil ročník se sedmačtyřiceti body na sedmém místě, na třetí Boskovice ztratil pouze čtyři body. „Se sezonou jsme spokojení, ale osobně mi chybí tři čtyři body navíc. Chtěl jsem pokořit hranici padesáti bodů, ke třetímu místu nebylo daleko. Krajský přebor je ale hodně vyrovnaný, sedmé místo musíme hodnotit pozitivně,“ pravil kouč.

Ten věří, že podoba mužstva zůstane i po letní přestávce stejná. „Doufám, že kádr se moc nezmění. Vypadnou z mančaftu asi dva hráči širšího kádru, ale klíčoví zůstanou. Z dorostu nám vyjdou šikovní kluci a kdyby se naskytlo nějaké zajímavé jméno, určitě po něm sáhneme, ale netrvám velkém posílení,“ uzavřel.

SK Krumvíř - SK Olympia Ráječko 2:1 (0:1)
Branky: 61. Michna, 69. z pen. Přichystal - 5 J. Pokorný.
Rozhodčí: Kučera - Kulíšek, Jurča.
ŽK: Juran, Koňařík (Ráječko).
Diváci: 350.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...