Důležitou součástí klubu je už od svého příchodu v roce 2017. „Dá se říct, že bych měl mít vůdčí roli ve střílení branek. Už proto, že hrajeme systémem s jedním útočníkem. Jsem rád za své branky, ale stejně tak mě těší, když se prosadí někdo jiný," pověděl Ondroušek.

Právě i jeho trefy napomáhají Krumvíři stoupat tabulkou. Ještě v půlce podzimní části se tým krčil u dna nejvyšší krajské soutěže, poté ovšem vystřelil směrem vzhůru a aktuálně je v tabulce desátý se stejným bodovým ziskem, jako mají tři celky před ním. „Hodně lidí se nás tehdy ptalo, jaktože jsme tehdy byli tak dole, ale my přitom nehráli špatně. Postupně jsme se zvedli a věřím, že se budeme pohybovat v klidném středu. Navíc stačí dvě tři výhry a rázem jsme šestí," poukázal Ondroušek na tabulku krajského přeboru, v níž Krumvíř ztrácí jen dva body na šestou Spartu Brno.

Fotbalisté Břeclavi (v černých dresech) v generálce remizovali se Bzencem 1:1:
PODÍVEJTE SE: Generálka fotbalistů Břeclavi se Bzencem skončila remízou

Bývalý hráč Hovoran, Zbrojovky Brno, Hodonína, Osvětiman nebo Sparty Brno je na jihomoravských trávnicích znám vedle gólů taky pro své karetní prohřešky. Ostatně v této sezoně už stačil posbírat jedenáct žlutých karet, jednu z nich utržil i v zápase s Ráječkem a je nejtrestanějším hráčem krajského přeboru. „Hraju fotbal na hraně, ale musím se přiznat, že občas mám prořízlejší ústa k rozhodčím a měl bych se krotit. V zápalu boje občas vypustím nějaké nevhodné slovíčko a pak karty lítají," smál se Ondroušek.

Krumvířského kanonýra se snaží přibrzdit trenér i spoluhráči. „Říkají mi, ať se uklidním. Snažím se slova směrem k rozhodčím eliminovat, ale někdy tomu nejde předejít. Je pravda, že když dostanu žlutou kartu jsem zklidněný, abych nedostal další," dodal šestadvacetiletý střelec.