1. Co je pro vás největší gól?

Když se Vám podaří splnit si svůj sen, když se podaří dosáhnout vysněný cíl. Není důležité jaký a jak velký vysněný cíl máte. Důležité je, že dokážete jít za svým snem a dokážete udělat vše proto, že jej dosáhnete. Mnoho lidí má velké sny, ale nejsou ochotni pro to něco udělat a jenom sní. Vážím si všech, kteří dokáží naplnit své sny. To jsou ty největší góly v životě.

2. Jaký jste si v životě dal „vlastňák“?

Asi největším vlastňákem pro mě bylo, když jsem podcenil přípravu a myslel jsem si, že se podaří výsledek. Někdy Vás podrží tým a pomůže to překonat. Ale uvědomil jsem si, jak velká odpovědnost je být členem dobrého týmu a jak velmi nezodpovědný byl můj přístup.

3. Komu byste dal červenou kartu a proč?

Každému, kdo nehraje fér. Pokud někdo chce dosáhnout výsledku podvodem, neoprávněnou výhodou nebo zneužití práce druhých, nemůže se účastnit soutěže, a to jak v osobním tak pracovním životě.

4. Za co ve své firmě/organizaci kopete?

Za trvale udržitelný rozvoj. Aby se firma mohla trvale rozvíjet, pokračovat ve své činnosti, zvyšovat kvalitu svých služeb, která je velmi důležitá pro zákazníky a vytváří jejich loajalitu a ta umožňuje kontinuitu firmy. Také za vnitřní kulturu firmy, která dává zaměstnancům smysl a spokojenost s jejich prací a umožnuje tím poskytovat kvalitní služby.

5. Jaký je Váš sportovní vzor?

Protože se věnuji automobilovému sportu, tak to jsou velikáni tohoto sportu Carlos Sainz, Sebastien Leob a z domácích Roman Kresta.