Hosté po brance Zdeňka Garčice z devatenácté minuty vedli. „Podařilo se nám přečkat v úvodu dvě velké šance Charvátské, potom se hra vyrovnala,“ všiml si hostující kouč Antonín Koryčánek.

Favorit duelu srovnal v pětašedesáté minutě Jiřím Gajdošem, ale radost trvala pouhé čtyři minuty. Hlohovec nejprve Janem Juřenou vrátil vedení na svou stranu, to pak pojistil ještě třetí zásah Flavia Candiglioty. „Domácí nás na začátku druhé půle zatlačili a dočkali se vyrovnání, nám se však podařilo vstřelit další dvě branky a překvapivě zvítězit,“ těšilo hostujícího lodivoda.

Charvátská Nová Ves už jen deset minut před koncem upravila na konečných 2:3, když se podruhé zapsal do kolonky střelců Gajdoš. „Jeho zkušenost jde vidět, ale ani týmový výkon nebyl marný. Byli jsme neustále na míči, hosté se za druhý poločas dvakrát dostali k naší brance a dali dva góly," kroutil hlavou Fungáč.

Hlohovec se rozloučí se sezonou v sobotu od deseti hodin dopoledne v Kobylí, Charvátská Nová Ves nastoupí ve stejný den od půl třetí odpoledne v Křepicích.

Charvátská Nová Ves – Hlohovec 2:3 (0:1)
Branky: 65. a 80. Gajdoš – 19. Garčic, 69. Juřena, 74. Candigliota.
Rozhodčí: Schaffer – Ujčík, Vymyslický.
ŽK: Polášek, Zháňal – Papeš, Trpišovský.
Diváci: 300.

Fotogalerie: Charvátská Nová Ves - Hlohovec 2024


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...