Jeho celek odehrál kvůli hodům nedělní utkání netradičně dopoledne. „Přišlo sto padesát diváků, myslím, že jsme je potěšili,“ pravil lodivod.

Domácí poslal do vedení už ve čtvrté minutě Marek Tkadlec, čtyři minuty před poločasem zvýšil na rozdíl dvou branek Richard Těšík. „I když nám schází dlouhodobě zranění hráči a hokejisti, kterým už začala sezona, po dvou vydařených akcích jsme vedli,“ těšilo Fungáče.

Fotbalisté Charvátské Nové Vsi (fosforové dresy) v 8. kole okresního přeboru Břeclavska zdolali Bořetice 3:2.
Charvátská Nová Ves se v okresním přeboru dere nahoru. Sťala Bořetice i Podivín

Krátce po změně stran se však Nosislav brankou Milana Klementa dostala zpět do zápasu. „Začátek druhé půle jsme trošku podcenili, z ojedinělé šance se soupeř prosadil a dostal se do hry,“ uznal kouč.

Ve zbytku zápasu diváci příliš pohledných akcí neviděli, pojišťovací trefu domácí přidali až tři minuty před koncem Rudolfem Novákem. „Na můj vkus byl závěr zápasu zbytečně vyhrocený, hra se neustále přerušovala,“ krčil rameny Fungáč.

Pouze půlhodinu trval sobotní duel mezi fotbalisty Břeclavi (v modrém) a Ždírce nad Doubravou (v zelenobílém). Pak byl zápas kvůli vážnému zranění útočníka hostů předčasně ukončen.
Chvíle hrůzy na divizním fotbalu. Útočníka Ždírce musel transportovat vrtulník!

Charvátská Nová Ves se po třetí výhře v řadě posunula se šestnácti body na pátou příčku, naopak Nosislav zůstává s pěti body předposlední. V příštím kole Nosislav přivítá na domácím hřišti v neděli od tří hodin odpoledne spojený celek Přítluky/Lednice B, Charvátská Nová Ves ve stejném termínu odehraje utkání v Moravském Žižkově.

TJ Sokol Charvátská Nová Ves – TJ Sokol Nosislav 3:1 (2:0)
Branky: 4. Tkadlec, 41. Těšík, 87. Novák – 47. Klement.
Rozhodčí: Schaffer – Strouhal, Daniel.
ŽK: Brychta, Slaný – Broskva, Klement, Mrkvica.
Diváci: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...