Na jaře ho s parťáky mimo jiné čeká domácí odveta s lídrem soutěže Mikulovem. Na podzim od něj Charvátská schytala debakl 0:6. Tentokrát to má být jinak.

„Měli jsme k nim až zbytečný respekt. Po tomhle zápase jsme si sedli a vyříkali si to. Pak jsme chtěli udělat šňůru devíti bodů ze tří zápasů, což se nám také podařilo,“ vzpomíná Polášek, jenž má zatím na kontě osm vstřelených branek.

Působení v Charvátské Nové Vsi si zamiloval. „Je to můj druhý domov," přikyvuje.

Podívejte se na rozhovor s fotbalistou Pálavy Mikulov Filipem Navrátilem. Celý jej najdete ve spodní části článku.
HOST DENÍKU: Kdysi snil o Barceloně, teď chce Navrátil postup s Mikulovem

Se spoluhráči momentálně nabírá kondici, ostrý zápas je čeká v březnu. Do té doby budou ladit formu, aby hned od začátku dokázali potěšit početné fanoušky.

„Lidi na nás chodí, a myslím si, že rádi. Když se nám daří, přibývá jich a cestu si na zápas vždy najdou. Samozřejmě pokud nám to nejde, musíme si to od nich vyslechnout,“ usmívá se Polášek.

Popere se letos Charvátská o případný postup? „Současné druhé místo v tabulce je trochu nad očekávání. Nemáme ambici, že bychom chtěli postup za každou cenu. To ne. Sice jsme trochu posílili, vrací se nám někteří hráči po zranění, ale jsme nohama na zemi,“ vysvětluje Polášek.

  • Poslechněte si celý rozhovor s fotbalistou Michalem Poláškem
Zdroj: Deník/Lukáš Ivánek