Čtyřiadvacetiletý Slaný, který přišel do Charvátské Nové Vsi před rokem a půl právě z Lednice, otevřel skóre utkání ve dvaatřicáté minutě. Druhou branku pak přidal dvanáct minutě před koncem duelu.

Stovka diváků se však dočkala bleskového snížení, když o minutu později skóroval hostující kapitán Matěj Wallisch. Na další branku se však nováček soutěže nezmohl a domácí se radovali ze zisku tří bodů za výhru 2:1.

Fotbalisté Břeclavi (v modrém) porazili 1:0 Tasovice.
PODÍVEJTE SE: Břeclav pod Víškem ještě neprohrála. Tasovice sestřelil Kristoň

Charvátská Nová Ves, které patří s dvaceti body páté místo, se v dalším kole představí v neděli od dvou hodin odpoledne na hřišti Hustopečí.

Celek Přítluky/Lednice B je se sedmnácti body sedmý a v dalším kole přivítá v neděli od dvou hodin odpoledne na domácím hřišti předposlední Hlohovec.

Charvátská Nová Ves – Přítluky/Lednice B 2:1 (1:0)
Branky: 32. a 78. Slaný – 79. Wallisch.
Rozhodčí: Vašek – Rybecký, Barták.
ŽK: Osička, Krmíček – K. Čapka, Wallisch, A. Čapka.