Lídr soutěže v poločase po brance Adama Blatoně vedl 1:0. „Dělal nám trošku problém silný vítr, nemohli jsme se s tím srovnat. Místo našeho tlaku byl úvod utkání rozlítaný a nezáživný, byl jsem z první půlky zklamaný,“ přiznal domácí funkcionář.

Ve dvaašedesáté minutě hlohovecký Jan Wald srovnal. „Druhou půlku jsme hráli po větru, ale nedali jsme čtyři tutovky. Soupeř najednou vyrovnal a následujících deset minut bylo z naší strany nic moc,“ netajil Horňáček.

Břeclavští fotbalisté (v modrém) porazili 4:1 Humpolec.
FOTO: Břeclavi vystřelil první jarní výhru Kovařík. Nejlepší výkon, těšilo Víška

Utkání se zlomilo patnáct minut před koncem, kdy Mikulovu vrátil vedení Filip Navrátil. Výhru Pálavy v následujících osmi minutách ještě pečetili Rostislav Růžička a Adam Žůrek. „Protrhli jsme to a Hlohovec už pak odpadl,“ všiml si mikulovský asistent.

Domácí tak s pětatřiceti body drží první místo okresního přeboru a před druhou Charvátskou Novou Vsí mají tříbodový náskok. V dalším kole se Pálava představí v neděli od půl páté odpoledne na hřišti Kobylí. „Jdeme si stoprocentně za postupem, na nich jiného nemyslíme,“ hlásil Horňáček.

Fotbalisté Moravského Žižkova (v bílém) porazili 3:2 Nosislav.
PODÍVEJTE SE: Facka a vyloučení. Moravský Žižkov zvládl drama s Nosislaví

Hlohovec, který je s dvanácti body na předposledním třináctém místě, v příštím kole přivítá v neděli od půl páté odpoledne poslední Podivín.

Pálava Mikulov – Sokol Hlohovec 4:1 (1:0)
Branky: 19. Blatoň, 75. Navrátil, 79. Růžička, 83. Žůrek – 62. Wald.
Rozhodčí: Osička – Kulíšek, Vymyslický.
ŽK: Souchop, Růžička – Juřena.
Diváci: 80.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...