Dvaatřicetiletý brankář naskočil do prvního prvoligového duelu v dresu Slovácka. Dlouhodobě stabilními výkony si řekl o angažmá v pražské Spartě, kde strávil posledních pět sezon. I když v té právě skončené ani v jednom zápase za A mužstvo nechytal, byl členem mistrovského týmu a medaili pro vítěze FORTUNA:LIGY přivezl ukázat i do Krumvíře.

Na fotbalových oslavách Krumvíře se představila Stará garda Zbrojovky (v červeném). Milan HečaMilan Heča (uprostřed) pozóval s fanynkami.Zdroj: Deník/Kryštof Neduchal

Oslavy fotbalu ve své rodné obci si nemohl nechat ujít. „Musím říct, že organizátoři si s přípravami akce pohráli, vypadá to tady dobře, všichni si to užívají,“ neskrýval Heča.

Na fotbalových oslavách Krumvíře se představila Stará garda Zbrojovky (v červeném). Tomáš Polách
VIDEO: Jarůšek, Polách či Švancara. Stará garda Zbrojovky na oslavách v Krumvíři

Ten pozdravil i některé hráče ze Staré gardy Zbrojovky Brno. „Se Švancim jsem hrával, na hřišti jsem jako hráč potkal i Tomáše Polácha, ale člověk zná i ostatní. Musím říct, že je radost se dívat, jak hrají,“ uznal brankář.

Vysoké vítězství brněnských legend podle něj bylo zasloužené. „Mezi oběma týmy je vidět velký rozdíl, kluci ze Zbrojovky to mají pořád v noze,“ dodal Heča.