Na krásném hřišti v Dolní Lhotě u Luhačovic se hrál bojovný a důrazný fotbal. Jelikož si žádné mužstvo nevypracovalo vyložené brankové příležitosti, skončil zápas zcela logicky bez gólů.

Břeclavský celek tak zatím blokem přípravných utkání prochází bez prohry a na kontě obdržených branek svítí číslice jedna. Tato skutečnost svědčí o tom, že nově se tvořící obrana v čele s Karlem Doležalem stojí na pevných nohou. Po dalším sehrání se by mohla být tolik potřebnou jistotou do třetiligové sezóny.

Jak již bylo zmíněno výše, zápas byl spíše bojem, než festivalem fotbalových lahůdek. Tým trenéra Fryše nastoupil s jedním útočným hrotem, jímž byl při absenci Malára a Čermáka Lukáš Svoboda. Snaha se Lukášovi upřít nedala, ale ve většině případů byl v útoku zoufale osamocený, a proto se jeho nadějné pokusy ohrozit branku Vítkovic míjely účinkem.

Na druhé straně hřiště se také mnoho zajímavého neudálo, několik pokusů z dálky spolehlivě pochytal brankář MSK Lukáš Prokop a o zbytek se postarala pozorná defenzíva.

Sestava MSK: Prokop (72. Rückschloss) – Michal, Doležal, Schwarz, Demjanovič– Ivančic (46. Koryčánek), Dvořák, Valent, Simandl (72. Jakubovič), Jakubovič (46. Dolíhal /72. Šlancar/) – Svoboda (81 Ivančic).