Domácí se se svým rakouským soupeře nepárali a rozdrtili jej rozdílem třídy 5:1. Za Palavan se trefil jednou Veselý a Furch, hattrick si připsal Lambert Šmíd. Za hosty skóroval český hráč Matoušek, odchovanec Pohořelic a bývalý svěřenec domácího kouče Milana Valachoviče.

Druhé semifinále bylo o poznání dramatičtější. V utkání Mezi Mikulovem a divizním Cukrovarem Hrušovany padla pouze jediná branka, o kterou se postaral mikulovský Stehlík a poslal tak svůj tým do boje o pohárové vítězství.

Před rozhodujícím zápasem ještě došlo na utkání o třetí místo. V duelu mezi rakouaským týmem a Hrušovany se na každé straně trefil jeden hráč. Za Neudorf si druhou branku na turnaji připsal Matoušek, za Hrušovany skóroval Szajko. Pochopitelně následovaly pokutové kopy, při nichž měli lepší mušku a více štěstí hráči Hrušovan a mohli se tak radovat alespoň z vítězství v malém finále.

V zápase vítězných semifinálových týmu došlo na lokální derby. Palavan si to rozdal o vítězství s mikulovskou Pálavou. Utkání skončilo nejtěsněším rozdílem ve prospěch domících. O jedinou branku utkání se postaral Furch.
„V první půli jsem byli lepší, vytvořili jsme si tři stoprocentní šance. Ve druhé půli se na nás již začala projevovat únava z našeho třídenního soustředění a také nesnesitelné horko,“ poznamenal trenér vítězů.