O branky Břeclavanů se podělil Nevídal, Polášek, Kozák a zbylé dvě branky měl na svědomí Púček. „Nechci, aby se takové výsledky z přípravy přeceňovaly. Soupeř to byl kvalitní, ale my jsme byli efektivnější v koncovce. První poločas byl dobrý, vedli jsme tři nula, druhý už tak ukázkový nebyl. Už se to ale blíží tomu, co bychom chtěli hrát v mistrácích. Dojem ze zápasů už mi kazí jen fakt, že máme stále zraněné tři čtyři dorostence ze základní sestavy," řekl k utkání asistent trenéra Břeclavi Ivan Dvořák starší.

Jeho protějšek bral výsledek také s rezervou. „Sestavu jsme nekombinovali, chytal až třetí brankář a zkušenější hráči dostali volno. Také jsme měli po soustředění a dva dny předtím jsme hráli zápas. Ale na únavu se nemůžeme vymlouvat. Dělali jsme velké množství individuálních chyb. První tři branky jsme soupeři sami připravili," tvrdil Bohdan Ryšavý.

Jeho tým si odbude generálku na krajský přebor v jihomoravském poháru. To bude zajíždět na trávník lepšího z dvojice Tvrdonice-Starý Poddvorov. „Krajský pohár bereme vážně. Kromě Matušíka, který pojede na dovolenou, nastoupíme kompletní a chceme vyhrát, ať už budeme hrát s kterýmkoliv ze soupeřů," dodal novosedelský kouč.