Starší žáci se tam úspěchu nedočkali. Celek MSK U15 prohrál 1:3 po vyrovnaném poločase 1:1, když ve druhé části hry nevydržel vysoké tempo hry domácích.

Branku MSK vstřelil ve 20. minutě Jan Michalica a vyrovnával tak skóre. Dobrou šanci měl za stavu 2:1 pro Kroměříž Jakub Růžička, který šel sám na brankáře, ale samostatný únik neproměnil. Kroměříž pak dala svůj třetí gól tři minuty před koncem zápasu.

Břeclavská čtrnáctka dostala od Hanáků pořádný výprask 1:6. Značně oslabená sestava MSK nestačila na soupeře a již v prvním poločase čtyřikrát inkasovala. Její čestný úspěch vstřelil ve 47. minutě Jakub Růžička, snížil na 1:4, domácí pak ale přidali ke své vysoké výhře ještě dvě gólové trefy.

Množství branek bylo k vidění i v zápasech mladšího žactva, které se hrají novým systémem. Nastupují na šířku hřiště proti sobě dvě a dvě osmičky. Proti sobě stojí na začátku sedm hráčů v poli a brankář a o poločase si své soupeře prohodí.

Celek MSK U13 se držel s Kroměříží tři čtvrtiny zápasu, tu poslední ale prohrál 0:5 a celkově pak celý zápas 6:10 (3:1, 1:2, 2:2, 0:5). Střelecky se prosadili třikrát Šimon Herman, David Nejezchleba přidal dvě branky a jednou se trefil Jiří Černý.

Jedinou výhru v Kroměříži zaznamenal celek jedenáctiletých břeclavských fotbalistů, který měl na rozdíl od svých o rok starších kolegů skvělý závěr a zdolal své vrstevníky vysoko 12:6 (3:1, 2:0, 1:3, 6:2).

Střelecký den měl Jiří Černý, který se do sítě Hanáků trefil čtyřikrát. Daleko za ním nezůstali Marek Kališ a Matěj Kristoň se třemi úspěchy, po jednom gólu přidali ještě Claude Lhotecký a Simon Kaňa.