Brzký začátek asi způsobil ospalý vstup Břeclavských do utkání a prvních deset minut hráli jen domácí. Poté převzali iniciativu hráči MSK a do 43. minuty kontrolovali hru. Trenérům Břeclavi zatrnulo jen ve 26. minutě, když ve vzdušném souboji zapracoval loket domácí posily Rojky a odneslo to obočí stopera Schwarze. Ten dohrál poločas s obvazem na hlavě a o poločase se v kabině šilo. Tři stehy ozdobily tvář břeclavského hráče, který však obětavě pokračoval ve hře.

To už ale byl stav 1:0 pro domácí. Po rohovém kopu Břeclavi ztratil zbytečně míč Svoboda a domácí Lachowicz zakončil svoje sólo přes polovinu hřiště přesnou střelou k tyčce Gallovy branky.
Do druhého dějství vstoupili hráči Břeclavi se snahou o vyrovnání a po čtyřech minutách se jim to povedlo. Jurgův centr našel volného Veselého a ten se hlavou nemýlil. Ještě před vyrovnávací brankou mohli domácí zvýšit na 2:0, ale klíčový moment utkání vyřešil skvělým zákrokem brankář Galla. Hosté dál pokračovali v dobrých kombinacích a zákonitě se dočkali i druhé branky.

Po faulu na Veselého si míč postavil Pokorný a z 35 metrů vyslal projektil na branku Uničova – brankář Levý reagoval pozdě a skóre se překlopilo na stranu Břeclavi. Do konce zbývalo ještě dlouhých 32 minut a domácí vrhli logicky všechny síly do útoku. Do jejich otevřené obrany se o to snadněji dostávali útočníci Břeclavi, ale scházel jim klid v koncovce.
Domácí se snažili nakopávanými míči překonat obranu hostů, ale spolehliví stopeři Michal se Schwarzem a jistotou oplývající Galla již Uničovským skórovat nedovolili.

Sestava MSK: Galla – Pokorný, Schwarz, Michal, Jurga – Demjanovič, Gajdoš – Vajbar (65. Dolíhal), Poredský (77. Machala), Svoboda (82. Pekárek) – Veselý