V sobotu třetího prosince absolvovala čtrnáctka MSK halový turnaj v Dambořicích, kde byli jejími soupeři stejně staří hráči Hodonína, Kyjova a Veselí nad Moravou.

Účastníci turnaje se střetli dvoukolově každý s každým. V prvním kole byla čtrnáctka MSK úspěšná. Předváděla kvalitní kopanou a dosáhla dobrých výsledků. Nejprve porazila 2:1 Veselí, když obě její branky vstřelil Jakub Růžička, pak remizovala s Hodonínem 1:1 díky přesné střele Marka Cinádra. Druhého vítězství v poměru 2:1 dosáhla s Veselím, stříleli Ondřej Sladký a Růžička.

Herní úpadek

Ve druhém kole již tak úspěšný celek MSK U14 nebyl. Ve všech třech zápasech většinou prohrával a jen dotahoval náskok soupeře.

S Kyjovem a s Veselím se podařilo dosáhnout aspoň na remízu, zápas s Hodonínem skončil těsnou porážkou 0:1. Přestřelka s Kyjovem byla ukončena za stavu 3:3, o úspěchy MSK se rozdělili Martin Krevňák, Růžička a David Juras. S Veselím v posledním utkání turnaje remizovali mladí Břeclavané 2:2, když oba její góly zaznamenal Krevňák.

Celkovým vítězem turnaje se stal Hodonín, který v konečné tabulce skončil se ziskem dvanácti bodů. Břeclav obsadila s devíti body druhé místo před šestibodovým Kyjovem a fotbalisty Veselí nad Moravou. Ti obsadili poslední příčku, ke které je odsoudily tři body.

Nejlepším střelcem se stal hráč Břeclavi Jakub Růžička se čtyřmi úspěchy, Martin Krevňák skóroval třikrát.