Přes dobré zákroky zimní posila dostala čtyři branky. „Máme hodně mladé mužstvo. Naše ochota běhat a bojovat do konce zápasu bude na úkor nějakých chyb z nezkušenosti. Tak to u mladých týmů bývá," upozornil na hlavní slabinu obměněného břeclavského týmu.

Odchovanec Ružomberku zimní zemětřesení na jihu Moravy ale neřeší. „Vím, že odešla řada hráčů. Jako nový hráč se soustředím na současnou situaci. Co bylo, to pro mě není důležité," prohlásil.

Na startu jara ale nic nevzdává. To ostatně platí pro celý tým. „Kdybych nevěděl, že jsme po podzimu na posledním místě, tak to podle atmosféry nepoznám," prohlásil mladík, který si už připsal devět startů ve slovenské nejvyšší soutěži.

Angažmá v Břeclavi ale nebere jako krok zpět. „Pro mě je to takový restart kariéry. Jako když jsem před dvěma lety chytal v HFK Olomouc a pak jsem se vrátil do slovenského prvoligového kolotoče. Dokud jsem se nezranil, byl jsem jednička," řekl.

Zatím přesvědčil i břeclavského trenéra. Navíc jej čeká spousta zákroků v každém zápase. „To mě posune dál a naberu zkušenosti, když budu v permanenci. Můžu se ukázat v dobrém světle, ale tak fotbal nefunguje. Jsme poslední a potřebujeme sbírat body," dodal bojovně.