OP muži
Nosislav - Mikulov B 8:0, Rakvice - Nikolčice 4:2, Přibice - Ch. N. Ves 1:1, Strachotín - Mor. N. Ves 1:2, Fk Valtice - Popice 0:0, Pohořelice - Sok. Přítluky 3:0, Hustopeče - Březí 1:1
1 Rakvice 19 15 1 3 44 :10 46
2 Hustopeče 19 14 3 2 45 :21 45
3 Mor. N. Ves 19 13 3 3 39 :23 42
4 Přibice 19 10 4 5 47 :24 34
5 Strachotín 19 10 3 6 37 :22 33
6 Nosislav 19 9 2 8 39 :33 29
7 Fk Valtice 19 8 3 8 38 :28 27
8 Nikolčice 19 8 2 9 35 :37 26
9 Pohořelice 19 8 1 10 39 :43 25
10 Ch. N. Ves 19 6 4 9 30 :43 22
11 Březí 19 4 3 12 19 :36 15
12 Popice 19 4 3 12 24 :47 15
13 Mikulov B 19 4 0 15 23 :73 12
14 Sok. Přítluky 19 2 4 13 20 :39 10

III. třída, sk. A
Tvrdonice B - Perná 3:1, Lednice B - Drnholec 0:3, Bavory B - Sok. Pavlov 7:3, Týnec - Starovičky 4:1, Mor. N. Ves B - Zaječí 3:3, D. Dunajovice - M.Žižkov 1:6, Novosedly B - Lanžhot B 3:0
1 Novosedly B 19 15 1 3 70 :19 46
2 Zaječí 19 12 3 4 64 :30 39
3 Bavory B 19 12 0 7 63 :31 36
4 Tvrdonice B 19 11 2 6 51 :36 35
5 D. Dunajovice 19 11 1 7 47 :38 34
6 Drnholec 19 10 2 7 39 :33 32
7 Týnec 19 8 3 8 27 :31 27
8 Lanžhot B 19 7 3 9 36 :39 24
9 Sok. Pavlov 19 7 3 9 35 :43 24
10 Starovičky 19 7 2 10 34 :38 23
11 M.Žižkov 19 6 1 12 37 :55 19
12 Mor. N. Ves B 19 4 5 10 24 :47 17
13 Lednice B 19 4 3 12 24 :57 15
14 Perná 19 4 1 14 34 :88 13

III. třída, sk. B
Brumovice - Starovice 3:1, Křepice - V.Němčice 2:2, Pasohlávky - Šitbořice 1:2, V. Pavlovice B - Pouzdřany 2:0, Kobylí - Krumvíř 2:1, Vranovice - Cvrčovice 1:3, Uherčice - Boleradice 2:1
1 Cvrčovice 19 16 2 1 63 :12 50
2 Krumvíř 19 14 3 2 53 :16 45
3 Křepice 19 13 5 1 64 :20 44
4 V.Němčice 19 10 6 3 46 :29 36
5 Brumovice 19 8 3 8 40 :44 27
6 V. Pavlovice B 19 9 0 10 32 :38 27
7 Vranovice 19 8 2 9 37 :40 26
8 Pouzdřany 19 7 4 8 34 :38 25
9 Kobylí 19 6 3 10 29 :38 21
10 Uherčice 19 6 2 11 26 :49 20
11 Boleradice 19 5 2 12 20 :39 17
12 Šitbořice 19 5 1 13 24 :54 16
13 Starovice 19 4 2 13 26 :54 14
14 Pasohlávky 19 4 1 14 35 :58 13

IV. třída, sk. A
Hlohovec B - Ch. N. Ves B 0:12, Sok. Ladná A - Podivín B 1:11, Kostice B - Sedlec 4:0, Bulhary - MSK Břeclav C 2:0
1 Kostice B 15 10 3 2 59 :19 33
2 Milovice 13 10 0 3 50 :23 30
3 Ch. N. Ves B 15 9 1 5 53 :26 28
4 Podivín B 15 8 3 4 58 :27 27
5 Bulhary 16 8 2 6 47 :38 26
6 V. Bílovice B 14 7 3 4 35 :19 24
7 Sedlec 15 6 1 8 29 :46 19
8 MSK Břeclav C 15 5 3 7 33 :38 18
9 Zaječí B 15 4 1 10 23 :57 13
10 Hlohovec B 13 3 1 9 17 :58 10
11 Sok. Ladná A 14 1 0 13 11 :64 3

IV. třída, sk. B
Sok. Ivaň - Pohořelice B 2:0, Sok. Ladná B - Klentnice 2:1, Uherčice B - Březí B 4:0
1 Pohořelice B 16 13 2 1 58 :17 41
2 Sok. Ivaň 15 12 1 2 45 :13 37
3 V. Dvůr 14 8 3 3 30 :20 27
4 Přibice B 14 6 4 4 35 :18 22
5 Klentnice 15 6 3 6 29 :26 21
6 H. Věstonice 14 6 1 7 32 :37 19
7 Sok. Ladná B 15 6 0 9 34 :49 18
8 Uherčice B 13 3 4 6 19 :25 13
9 Březí B 14 2 4 8 17 :31 10
10 Vranovice B 14 3 0 11 17 :46 9
11 D. Věstonice 14 3 0 11 20 :54 9

IV. třída, sk. C
TJ Diváky - Nikolčice B 2:2, Němčičky - V. Hostěrádky 1:4, H. Bojanovice - Vrbice 3:3, Kobylí B - Kurdějov 4:2, V.Němčice B - Bořetice B 2:2, Klobouky - FC Hustopeče B 3:1
1 Vrbice 18 14 2 2 68 :18 44
2 V.Němčice B 18 9 5 4 36 :19 32
3 V. Hostěrádky 17 10 2 5 34 :23 32
4 FC Hustopeče B 18 9 5 4 32 :27 32
5 Němčičky 17 9 4 4 38 :20 31
6 Bořetice B 18 9 3 6 58 :34 30
7 H. Bojanovice 17 7 4 6 27 :26 25
8 TJ Diváky 17 5 4 8 26 :32 19
9 Klobouky 16 4 6 6 16 :23 18
10 Starovičky B 17 5 2 10 28 :55 17
11 Kobylí B 17 4 3 10 25 :38 15
12 Nikolčice B 18 4 3 11 24 :56 15
13 Kurdějov 18 2 1 15 17 :58 7

OP dorost
Nosislav - Rakvice 2:2, Lanžhot - V.Němčice 3:0, Hlohovec - Šitbořice 0:5, Strachotín - Tvrdonice 2:1, Kobylí - Zaječí 2:4, Vranovice - Bořetice 1:1, Hustopeče - Březí 3:0
1 Hustopeče 19 13 2 4 53 :33 41
2 Bořetice 19 12 4 3 60 :27 40
3 Lanžhot 19 12 3 4 56 :22 39
4 Tvrdonice 19 12 3 4 49 :30 39
5 Nosislav 19 11 3 5 65 :39 36
6 Rakvice 19 8 6 5 33 :25 30
7 Zaječí 19 9 2 8 56 :41 29
8 Strachotín 19 8 3 8 38 :44 27
9 Vranovice 19 7 5 7 43 :41 26
10 V.Němčice 19 8 2 9 39 :40 26
11 Kobylí 19 4 2 13 36 :58 14
12 Šitbořice 19 3 4 12 31 :71 13
13 Březí 19 3 1 15 25 :60 10
14 Hlohovec 19 3 0 16 22 :75 9

III. třída dorost
Brumovice - Perná 11:2, Křepice - Drnholec 3:1, Přibice - Ch. N. Ves 2:7, H. Bojanovice - Podivín 0:5, Fk Valtice - Popice 2:3,
1 Ch. N. Ves 16 16 0 0 68 :13 48
2 Křepice 15 11 3 1 59 :19 36
3 Perná 17 10 1 6 51 :42 31
4 Podivín 15 9 3 3 53 :19 30
5 Brumovice 16 9 0 7 58 :35 27
6 Popice 15 7 4 4 28 :22 25
7 Přibice 17 6 1 10 19 :50 19
8 M.Žižkov 15 5 3 7 35 :34 18
9 Klobouky 16 4 2 10 27 :56 14
10 Drnholec 15 2 5 8 17 :46 11
11 Fk Valtice 17 2 1 14 22 :57 7
12 H. Bojanovice 16 2 1 13 14 :58 7

OP mladší a starší žáci
– společná tabulka o postup
1. Nikol./Šitboř. 28 23 2 3 164:18 71
2. MSK Břeclav C 28 21 4 3 181:25 67
3. V. Němč./Křep. 26 20 3 3 169:15 63
4. Pohořelice 26 18 3 5 96:33 57
5. Tvrdonice 28 12 4 12 127:58 40
6. Vranovice 28 11 3 14 88:82 36
7. Kobylí 28 8 6 14 73:103 30
8. Rakvice 28 8 2 18 72:116 26
9. Podluží 26 7 2 17 72:153 23
10. Charv.N.Ves 28 5 5 18 40:136 20
11. Březí 26 0 0 26 5:348 0

OP starší žáci
Sokol Podluží - MSK Břeclav C 3:5, Rakvice - Nikolčice/Šitbořice 1:8, Vranovice - Kobylí 7:3, Ch. N. Ves - Tvrdonice 0:3, V.NěmčiceIKřepice - Březí 11:0
1 Nikolčice/Šitbořice 14 11 1 2 83 :10 34
2 MSK Břeclav C 14 10 2 2 95 :14 32
3 V.NěmčiceIKřepice 13 10 1 2 84 : 9 31
4 Pohořelice 13 9 2 2 47 :14 29
5 Tvrdonice 14 9 1 4 91 :21 28
6 Vranovice 14 7 2 5 64 :31 23
7 Sokol Podluží 13 5 0 8 42 :71 15
8 Kobylí 14 3 4 7 48 :52 13
9 Rakvice 14 2 1 11 33 :87 7
10 Ch. N. Ves 14 1 2 11 15 : 106 5
11 Březí 13 0 0 13 1 : 188 0

OP mladší žáci
Sokol Podluží - MSK Břeclav C 0:14, Rakvice - Nikolčice/Šitbořice 0:4, Vranovice - Kobylí 1:1, Ch. N. Ves - Tvrdonice 0:0, V.Němčice/Křepice - Březí 16:0
1 Nikolčice/Šitbořice 14 12 1 1 81 : 8 37
2 MSK Břeclav C 14 11 2 1 86 :11 35
3 V.Němčice/Křepice 13 10 2 1 85 : 6 32
4 Pohořelice 13 9 1 3 49 :19 28
5 Rakvice 14 6 1 7 39 :29 19
6 Kobylí 14 5 2 7 25 :51 17
7 Ch. N. Ves 14 4 3 7 25 :30 15
8 Vranovice 14 4 1 9 24 :51 13
9 Tvrdonice 14 3 3 8 36 :37 12
10 Sokol Podluží 13 2 2 9 30 :82 8
11 Březí 13 0 0 13 4 : 160 0

Zákl. žák. sout., sk. A
Fk Valtice - Drnholec 2:0, Hlohovec - Novosedly 13:1, M.Žižkov - Podivín 2:1, Bulhary - Zaječí 1:6, Perná - Lednice 2:2
1 Hlohovec 13 13 0 0 100 :11 39
2 Lednice 13 8 2 3 69 :14 26
3 Perná 13 8 2 3 65 :18 26
4 M.Žižkov 13 7 0 6 54 :22 21
5 Podivín 13 6 3 4 33 :15 21
6 Drnholec 12 5 2 5 41 :32 17
7 Fk Valtice 13 5 2 6 31 :29 17
8 Bulhary 12 2 1 9 13 :60 7
9 Novosedly 13 2 1 10 15 : 132 7
10 Zaječí 13 1 1 11 14 : 102 4

Zákl. žák. sout., sk. B
Vrbice - Bořetice 0:8, Klobouky - Nosislav 11:1, Brumovice - Boleradice 1:2
1 Klobouky 14 14 0 0 124 :11 42
2 Boleradice 14 11 0 3 68 :12 33
3 Nosislav 14 7 1 6 44 :34 22
4 Bořetice 14 6 1 7 40 :49 19
5 Brumovice 14 3 0 11 26 :77 9
6 Vrbice 14 0 0 14 7 : 126 0

OP základen, sk. A
Kostice - Mor. N. Ves 6:1, M.Žižkov - Sokol Podluží 13:2, Tvrdonice - MSK Břeclav A 1:8, Ch. N. Ves - Lanžhot 2:1
1 MSK Břeclav A 10 10 0 0 106 : 5 30
2 M.Žižkov 10 9 0 1 75 :13 27
3 Kostice 10 5 1 4 53 :32 16
4 Ch. N. Ves 10 5 0 5 30 :42 15
5 Tvrdonice 10 4 0 6 32 :49 12
6 Sokol Podluží 10 2 1 7 15 :61 7
7 Lanžhot 10 2 1 7 13 :85 7
8 Mor. N. Ves 10 1 1 8 15 :52 4

OP základen, sk. B
Podivín - Mikulov B 2:12, Hlohovec - Tatr. Poštorná 8:2, MSK Břeclav B - Sedlec 5:1, V. Bílovice - Lednice 3:1
1 Mikulov B 9 9 0 0 105 : 8 27
2 V. Bílovice 10 8 0 2 70 :17 24
3 Lednice 10 7 0 3 67 :29 21
4 MSK Břeclav B 9 7 0 2 43 :17 21
5 Hlohovec 10 4 0 6 41 :58 12
6 Podivín 10 2 0 8 17 :74 6
7 Sedlec 10 2 0 8 22 :87 6
8 Tatr. Poštorná 10 0 0 10 8 :83 0

OP základen, sk. C
Vranovice - Mikulov A -1:-1, Pouzdřany - Sok. Ivaň 3:5, Strachotín - Novosedly 13:4, Perná - D. Dunajovice 1:12
1 Mikulov A 9 8 1 0 101 :11 25
2 D. Dunajovice 10 6 1 3 62 :29 19
3 Novosedly 10 6 1 3 59 :28 19
4 Strachotín 10 5 2 3 44 :34 17
5 Vranovice 9 4 0 5 32 :41 12
6 Sok. Ivaň 10 4 0 6 26 :52 12
7 Pouzdřany 10 2 0 8 18 :86 6
8 Perná 10 1 1 8 6 :67 4

OP základen, sk. D
FC Hustopeče - Krumvíř 10:0, V.Němčice - Nikolčice/Šitbořice 6:2, V. Pavlovice - Nosislav 4:3,
1 Boleradice 8 7 0 1 33 : 4 21
2 V. Pavlovice 9 7 0 2 51 :23 21
3 FC Hustopeče 9 7 0 2 35 : 7 21
4 Nosislav 8 4 0 4 27 :25 12
5 V.Němčice 9 3 1 5 29 :33 10
6 Nikolčice/Šitbořice 8 1 1 6 10 :32 4
7 Krumvíř 9 0 0 9 15 :76 0

OP ml. základny
Rakvice – MSK Břeclav 0:12

Pokuta za nehlášení výsledků 100,-Kč: Pasohlávky

KP muži
Tasovice - Mikulov 2:2, Ratíškovice - Bohunice 1:4, Bavory - Kyjov 1:0, Velká - Podluží 4:2, Sn Rosice - Ivančice 0:3, Židenice - Sparta Brno 4:0, Kuřim - Mor. Krumlov 0:0, Ráječko - Hrušovany 3:1
1 Sn Rosice 22 14 3 5 42 :24 45
2 Tasovice 22 12 8 2 35 :21 44
3 Ráječko 22 12 6 4 37 :22 42
4 Židenice 22 10 6 6 32 :25 36
5 Ivančice 22 10 4 8 34 :24 34
6 Podluží 22 9 6 7 28 :29 33
7 Bohunice 22 9 3 10 39 :35 30
8 Bavory 21 8 6 7 24 :20 30
9 Velká 21 9 2 10 28 :34 29
10 Ratíškovice 22 8 4 10 27 :36 28
11 Mor. Krumlov 21 7 6 8 32 :30 27
12 Kuřim 22 6 8 8 24 :25 26
13 Sparta Brno 21 6 6 9 23 :36 24
14 Kyjov 22 5 7 10 22 :26 22
15 Hrušovany 22 4 5 13 24 :41 17
16 Mikulov 22 2 6 14 12 :35 12

Krajský pohár – čtvrtfinále
Rohatec – Podluží 3:2, Bavory – Židenice 1:1, na pk. 4:5

I. A třída, sk. A, muži
Dobšice - IE Znojmo 2:0, Sn Brno - Sl Brno 4:0, Vev.Bítýška - Čebín 0:2, Rajhrad - Bosonohy 5:0, Miroslav - Jevišovice 1:0, Novosedly - Kohoutovice 2:0, 1SC Znojmo B - Újezd u Brna 5:0
1 1SC Znojmo B 19 13 4 2 52 :21 43
2 Miroslav 19 12 3 4 45 :19 39
3 Čebín 19 11 3 5 26 :19 36
4 Dobšice 19 11 1 7 35 :25 34
5 Novosedly 19 9 4 6 34 :28 31
6 Rajhrad 19 8 5 6 42 :33 29
7 Sn Brno 19 7 4 8 40 :43 25
8 IE Znojmo 19 6 6 7 29 :29 24
9 Bosonohy 19 6 5 8 34 :45 23
10 Sl Brno 19 5 5 9 24 :28 20
11 Jevišovice 19 5 3 11 22 :33 18
12 Vev.Bítýška 19 5 3 11 29 :50 18
13 Kohoutovice 19 4 4 11 26 :35 16
14 Újezd u Brna 19 4 4 11 15 :45 16

I. A třída, sk. B, muži
Šardice B - Břeclav B 2:0, Šlapanice - Rohatec 2:1, Veselí n.M. - Slavkov 2:3, Ivanovice - Tvrdonice 2:1, Bučovice - Vracov 1:3, Kostice - Dubňany 3:0, Vacenovice - V.Pavlovice 2:0
1 Šardice B 19 14 3 2 43 :13 45
2 Ivanovice 19 10 3 6 38 :22 33
3 Vacenovice 19 9 6 4 30 :19 33
4 Tvrdonice 19 8 8 3 25 :13 32
5 Vracov 19 8 7 4 29 :19 31
6 Kostice 19 8 4 7 29 :24 28
7 V.Pavlovice 19 8 3 8 29 :30 27
8 Rohatec 19 8 2 9 31 :34 26
9 Bučovice 19 7 4 8 25 :21 25
10 Břeclav B 19 8 0 11 26 :33 24
11 Slavkov 19 6 5 8 23 :31 23
12 Veselí n.M. 19 6 4 9 25 :37 22
13 Šlapanice 19 5 5 9 23 :36 20
14 Dubňany 19 0 2 17 12 :56 2

I. B třída, sk. C, muži
Blatnice - Hrozn. Lhota 2:1, Lanžhot - Vlkoš 1:1, Hlohovec - Kněždub 1:2, Mutěnice B - Podivín 2:1, Milotice - Doubravník 12:0, V. Bílovice - Bořetice 3:0, Bzenec - Lednice 4:2
1 Bzenec 19 12 3 4 52 :29 39
2 Milotice 18 11 5 2 55 :19 38
3 Lednice 19 11 5 3 55 :28 38
4 Lanžhot 19 9 5 5 43 :23 32
5 Bořetice 19 9 4 6 32 :26 31
6 Podivín 19 8 5 6 32 :24 29
7 Kněždub 19 7 5 7 32 :29 26
8 Vlkoš 19 7 5 7 34 :32 26
9 Mutěnice B 19 8 2 9 27 :38 26
10 V. Bílovice 19 7 3 9 35 :42 24
11 Blatnice 19 6 4 9 20 :33 22
12 Hrozn. Lhota 18 4 6 8 21 :31 18
13 Hlohovec 19 5 2 12 29 :42 17
14 Doubravník 19 0 2 17 14 :85 2

KP st. dorost
Boskovice - Břeclav B 3:0, Mor.Krumlov - Svr Brno 3:2, Slatina - Miroslav 1:2, Sp Brno B - Šardice B 1:2, Kyjov - Blansko 0:2, Kuřim - Veselí n.M. 0:2, 1SC Znojmo B - Rousínov 6:0
1 Veselí n.M. 19 11 5 3 35 :20 38
2 Kyjov 19 11 2 6 48 :34 35
3 Sp Brno B 19 10 4 5 46 :28 34
4 Šardice B 19 9 7 3 40 :26 34
5 1SC Znojmo B 19 10 1 8 40 :32 31
6 Boskovice 19 9 4 6 41 :40 31
7 Kuřim 19 9 2 8 41 :38 29
8 Blansko 19 9 2 8 33 :30 29
9 Mor.Krumlov 19 7 3 9 39 :41 24
10 Svr Brno 19 7 1 11 32 :29 22
11 Slatina 19 6 4 9 24 :41 22
12 Břeclav B 19 6 2 11 30 :49 20
13 Rousínov 19 6 1 12 27 :48 19
14 Miroslav 19 3 2 14 28 :48 11

KP ml. dorost
Boskovice - Břeclav B 1:1, Mor.Krumlov - Svr Brno 0:0, Slatina - Miroslav 0:2, Sp Brno B - Šardice B 2:1, Kyjov - Blansko 3:6, Kuřim - Veselí n.M. 1:2, 1SC Znojmo B - Rousínov 1:2
1 Sp Brno B 19 15 2 2 58 :14 47
2 Blansko 19 11 6 2 45 :18 39
3 1SC Znojmo B 19 11 3 5 45 :18 36
4 Šardice B 19 11 2 6 46 :26 35
5 Kyjov 19 11 1 7 36 :26 34
6 Veselí n.M. 19 8 7 4 32 :29 31
7 Mor.Krumlov 19 8 4 7 26 :24 28
8 Boskovice 19 7 6 6 28 :28 27
9 Miroslav 19 7 3 9 31 :39 24
10 Rousínov 19 7 2 10 25 :53 23
11 Břeclav B 19 4 4 11 22 :50 16
12 Svr Brno 19 4 3 12 22 :41 15
13 Kuřim 19 3 2 14 14 :38 11
14 Slatina 19 2 3 14 20 :46 9

I. třída dorost, sk. B
Tasovice - Mikulov 2:1, Ivančice - Pohořelice 2:0, Zastávka - Blížkovice 1:4, Rosice - Únanov 2:3, Otnice - Měnín 1:4, Novosedly - Bantice 6:0, Přímětice - Hrušovany 0:3
1 Blížkovice 19 15 3 1 67 :12 48
2 Ivančice 19 15 2 2 71 :25 47
3 Pohořelice 19 13 1 5 47 :18 40
4 Tasovice 19 11 3 5 55 :31 36
5 Hrušovany 19 11 2 6 50 :25 35
6 Únanov 18 10 3 5 52 :24 33
7 Přímětice 19 10 1 8 43 :36 31
8 Zastávka 19 9 3 7 50 :34 30
9 Měnín 19 8 2 9 37 :59 26
10 Novosedly 19 7 2 10 30 :30 23
11 Otnice 18 4 2 12 32 :67 14
12 Bantice 19 4 1 14 26 :51 13
13 Mikulov 19 2 0 17 22 :97 6
14 Rosice 19 0 1 18 15 :88 1

I. třída dorost, sk. C
Dambořice - Kostice 7:0, Ratíškovice - Rohatec 2:4, Hovorany - Slavkov 2:1, D.Bojanovice - Podluží 1:1, Bučovice - Mutěnice 2:1, V. Bílovice - Dubňany 2:3, Vacenovice - V. Pavlovice 0:1
1 Bučovice 19 15 1 3 84 :22 46
2 Mutěnice 19 14 2 3 56 :19 44
3 Rohatec 19 13 3 3 79 :31 42
4 Ratíškovice 18 12 4 2 62 :24 40
5 Dubňany 19 11 4 4 47 :19 37
6 D.Bojanovice 18 9 4 5 41 :24 31
7 V. Pavlovice 19 7 5 7 40 :38 26
8 Vacenovice 19 5 5 9 33 :34 20
9 V. Bílovice 19 6 2 11 44 :49 20
10 Podluží 19 6 2 11 30 :54 20
11 Dambořice 19 4 4 11 35 :37 16
12 Hovorany 19 4 4 11 21 :48 16
13 Slavkov 19 4 3 12 23 :60 15
14 Kostice 19 0 1 18 7 : 143 1

KP st. žáci
Boskovice - Líšeň 1:1, Hrušovany - Svr. Brno 2:0, Vyškov B - Kyjov 2:0, 1FC Brno C - Sp Brno B 9:0, Veselí n.M. - Šardice B 4:0, Mikulov - Bystrc-Knín. 1:0, 1SC Znojmo B - Ratíškovice 3:0
1 Šardice B 18 11 2 5 46 :15 35
2 Svr. Brno 18 9 6 3 42 :14 33
3 Mikulov 18 9 5 4 32 :16 32
4 Veselí n.M. 18 9 4 5 37 :24 31
5 1FC Brno C 18 9 3 6 41 :27 30
6 Hrušovany 18 9 3 6 34 :27 30
7 Bystrc-Knín. 18 8 5 5 30 :24 29
8 Líšeň 18 7 6 5 30 :24 27
9 Boskovice 18 7 4 7 21 :29 25
10 Sp Brno B 18 8 1 9 27 :40 25
11 Vyškov B 18 7 1 10 29 :36 22
12 1SC Znojmo B 18 6 2 10 19 :31 20
13 Ratíškovice 18 2 2 14 9 :48 8
14 Kyjov 18 2 2 14 10 :52 8

KP ml. žáci
Boskovice - Líšeň 1:4, Hrušovany - Svr. Brno 0:10, Vyškov B - Kyjov 3:1, 1FC Brno C - Sp Brno B 1:2, Veselí n.M. - Šardice B 1:1, Mikulov - Bystrc-Knín. 2:5, 1SC Znojmo B - Ratíškovice 4:0
1 Svr. Brno 18 17 1 0 93 : 4 52
2 Šardice B 18 12 4 2 72 :17 40
3 Sp Brno B 18 12 2 4 49 :19 38
4 Líšeň 18 12 2 4 41 :17 38
5 Bystrc-Knín. 18 11 4 3 48 :17 37
6 Veselí n.M. 18 8 6 4 37 :22 30
7 Boskovice 18 7 4 7 38 :23 25
8 1SC Znojmo B 18 7 1 10 30 :42 22
9 1FC Brno C 18 6 3 9 38 :37 21
10 Ratíškovice 18 2 6 10 9 :40 12
11 Vyškov B 18 3 2 13 13 :56 11
12 Kyjov 18 3 2 13 14 :58 11
13 Hrušovany 18 3 2 13 9 :70 11
14 Mikulov 18 3 1 14 20 :89 10

I. třída, sk. B, st. žáci
Zastávka - MS Brno 0:2, Dobšice - Slatina 1:3, Vojkovice - Miroslav 2:2, Hustopeče - Tasovice 6:1, Kohoutovice - M.Krumlov 0:0, St. Lískovec - Ivančice 2:0
1 Hustopeče 15 11 2 2 47 :15 35
2 Slatina 15 9 2 4 31 :19 29
3 MS Brno 15 9 1 5 32 :17 28
4 Kohoutovice 15 8 2 5 44 :30 26
5 Vojkovice 15 7 3 5 34 :23 24
6 M.Krumlov 15 7 2 6 23 :18 23
7 Miroslav 15 5 5 5 38 :35 20
8 St. Lískovec 15 6 1 8 19 :27 19
9 Tasovice 15 5 1 9 17 :35 16
10 Ivančice 15 5 1 9 22 :43 16
11 Zastávka 15 4 2 9 15 :27 14
12 Dobšice 15 2 2 11 12 :45 8

I. třída, sk. B, ml. žáci
Zastávka - MS Brno 1:5, Dobšice - Slatina 2:1, Vojkovice - Miroslav 2:0, Hustopeče - Tasovice 1:2, Kohoutovice - M.Krumlov 0:1, St. Lískovec - Ivančice 15:0
1 M.Krumlov 15 14 0 1 55 : 8 42
2 St. Lískovec 15 11 1 3 72 :21 34
3 Slatina 15 11 0 4 34 :16 33
4 Kohoutovice 15 10 2 3 41 :15 32
5 MS Brno 15 10 1 4 53 :18 31
6 Vojkovice 15 6 1 8 28 :29 19
7 Hustopeče 15 6 1 8 24 :38 19
8 Miroslav 15 5 1 9 20 :30 16
9 Dobšice 15 5 1 9 22 :40 16
10 Tasovice 15 4 3 8 13 :35 15
11 Ivančice 15 2 1 12 15 :72 7
12 Zastávka 15 0 0 15 8 :63 0

I. třída, sk. C, st. žáci
Mutěnice - Velká n.V. 1:2, V.Pavlovice - V.Bílovice 1:2, Dubňany - Veselí n.M. B 3:1, Hovorany - Šardice C 0:1, Kostice - Bzenec 0:2, Lanžhot - Břeclav B 2:0
1 Šardice C 15 12 2 1 56 : 8 38
2 Lanžhot 15 10 2 3 36 : 8 32
3 Bzenec 15 10 2 3 27 :13 32
4 Velká n.V. 15 10 1 4 33 :13 31
5 Břeclav B 15 7 2 6 25 :24 23
6 V.Bílovice 15 7 2 6 28 :37 23
7 Dubňany 15 6 2 7 28 :21 20
8 Hovorany 15 5 3 7 18 :32 18
9 Veselí n.M. B 15 4 4 7 28 :27 16
10 V.Pavlovice 15 4 1 10 14 :41 13
11 Mutěnice 15 3 3 9 17 :35 12
12 Kostice 15 0 0 15 12 :63 0

I. třída, sk. C, ml. žáci
Mutěnice - Velká n.V. 6:1, V.Pavlovice - V.Bílovice 0:0, Dubňany - Veselí n.M. B 3:3, Hovorany - Šardice C 2:6, Kostice - Bzenec 0:23, Lanžhot - Břeclav B 2:11
1 Veselí n.M. B 15 13 1 1 55 :10 40
2 Šardice C 15 11 2 2 108 :16 35
3 Břeclav B 15 11 1 3 75 :18 34
4 Mutěnice 15 9 2 4 76 :15 29
5 Dubňany 15 8 2 5 54 :29 26
6 V.Pavlovice 15 8 2 5 36 :22 26
7 Bzenec 15 6 2 7 74 :39 20
8 V.Bílovice 15 5 3 7 35 :43 18
9 Hovorany 15 4 2 9 47 :47 14
10 Velká n.V. 15 4 1 10 35 :47 13
11 Lanžhot 15 2 0 13 12 : 119 6
12 Kostice 15 0 0 15 1 : 203 0

MSFL
Hlučín - 1SC Znojmo 0:3, Sig.Olomouc B - Frýdek-M. 2:3, Kroměříž - Uničov 0:0, Blansko - Zlín B 3:2, Ban.Ostrava B - Zábřeh 1:0, FC Brno B - Mutěnice 2:0, Slovácko B - Bystrc-Knín. 3:0, Břeclav - Jihlava B 4:0
1 1SC Znojmo 22 14 4 4 41 :21 46
2 Hlučín 22 14 4 4 32 :19 46
3 Uničov 22 11 6 5 31 :16 39
4 Kroměříž 22 10 8 4 25 :17 38
5 Bystrc-Knín. 22 10 4 8 30 :29 34
6 Frýdek-M. 22 9 4 9 28 :25 31
7 Ban.Ostrava B 22 9 3 10 22 :25 30
8 Břeclav 22 9 3 10 23 :32 30
9 Jihlava B 22 9 3 10 22 :35 30
10 Sig.Olomouc B 22 8 4 10 33 :33 28
11 Zlín B 22 6 7 9 32 :34 25
12 Mutěnice 22 6 7 9 28 :30 25
13 Blansko 22 5 9 8 32 :35 24
14 Zábřeh 22 6 4 12 17 :34 22
15 FC Brno B 22 5 5 12 17 :21 20
16 Slovácko B 22 5 5 12 18 :25 20

MSD, sk. D muži
Ždírec n. D. - Hulín 0:0, Napajedla - Rájec-Jestř. 1:0, Mohelnice - Konice 3:0, Vyškov - V.Meziříčí 1:1, Žďár n. S. - Šardice 0:4, Otrokovice - Boskovice 3:0, Třebíč - Protivanov 0:0, Líšeň - Rousínov 1:0
1 Šardice 22 15 4 3 42 :14 49
2 Líšeň 22 15 3 4 43 :17 48
3 Hulín 22 12 7 3 38 :14 43
4 Třebíč 22 11 6 5 27 :14 39
5 Vyškov 22 11 5 6 36 :25 38
6 Žďár n. S. 22 8 6 8 38 :38 30
7 Konice 22 9 3 10 30 :43 30
8 Protivanov 22 8 4 10 23 :22 28
9 Rousínov 22 8 4 10 23 :27 28
10 Otrokovice 22 7 6 9 34 :29 27
11 V.Meziříčí 22 7 4 11 27 :38 25
12 Boskovice 22 7 4 11 22 :40 25
13 Rájec-Jestř. 22 6 5 11 22 :31 23
14 Ždírec n. D. 22 6 4 12 21 :34 22
15 Napajedla 22 4 7 11 21 :39 19
16 Mohelnice 22 4 4 14 21 :43 16

MSD, sk. D, st. dorost
V. Meziříčí - Líšeň 1:1, Havl. Brod - Bohunice 2:4, Bystrc-Knín. - Otrokovice 0:1, Vrchovina - Humpolec 3:1, Židenice - Prostějov 1:3, Třebíč - Kunovice 2:2, Břeclav - Uh. Brod 4:1
1 Líšeň 18 12 3 3 48 :12 39
2 Třebíč 18 12 2 4 43 :18 38
3 Prostějov 18 11 3 4 33 :21 36
4 Otrokovice 18 9 4 5 34 :27 31
5 Břeclav 18 9 2 7 29 :23 29
6 Vrchovina 18 8 3 7 32 :25 27
7 Bohunice 18 8 3 7 37 :39 27
8 V. Meziříčí 18 6 6 6 33 :27 24
9 Bystrc-Knín. 18 7 3 8 26 :30 24
10 Židenice 18 6 1 11 24 :39 19
11 Uh. Brod 18 6 1 11 20 :47 19
12 Humpolec 18 6 0 12 29 :38 18
13 Havl. Brod 18 5 3 10 28 :40 18
14 Kunovice 18 3 2 13 16 :46 11

MSD, sk. D, ml. dorost
V. Meziříčí - Líšeň 0:3, Havl. Brod - Bohunice 1:5, Bystrc-Knín. - Otrokovice 2:1, Vrchovina - Humpolec 2:3, Židenice - Prostějov 1:5, Třebíč - Kunovice 4:0, Břeclav - Uh. Brod 0:0
1 Třebíč 18 15 2 1 63 :14 47
2 Prostějov 18 13 1 4 56 :25 40
3 Břeclav 18 11 4 3 34 :23 37
4 Havl. Brod 18 10 5 3 38 :32 35
5 Bohunice 18 10 3 5 47 :23 33
6 Líšeň 18 9 5 4 40 :22 32
7 Bystrc-Knín. 18 7 1 10 34 :48 22
8 Uh. Brod 18 5 6 7 24 :35 21
9 Otrokovice 18 6 3 9 23 :43 21
10 Humpolec 18 6 1 11 35 :55 19
11 Židenice 18 4 5 9 27 :35 17
12 V. Meziříčí 18 4 2 12 15 :37 14
13 Kunovice 18 3 2 13 15 :42 11
14 Vrchovina 18 1 4 13 24 :41 7

MSD, sk. D, st. žáci
Sig.Olomouc B - Břeclav 3:0, Vrchovina - Jihlava B 1:2, Kroměříž - Třebíč 5:0, Slovácko B - Pelhřimov 2:5, 1HFK Olomouc - Prostějov 0:0, Bohunice - Vyškov 2:1, Havl. Brod - 1.FC Brno B 0:2
1 Vyškov 18 12 2 4 40 :11 38
2 Sig.Olomouc B 18 11 3 4 40 :18 36
3 1.FC Brno B 18 9 4 5 32 :23 31
4 1HFK Olomouc 18 8 6 4 31 :18 30
5 Břeclav 17 8 3 6 29 :28 27
6 Havl. Brod 18 8 3 7 28 :32 27
7 Třebíč 18 8 2 8 33 :33 26
8 Prostějov 18 6 5 7 22 :21 23
9 Bohunice 18 6 4 8 22 :31 22
10 Pelhřimov 18 7 1 10 20 :37 22
11 Jihlava B 17 6 3 8 28 :31 21
12 Kroměříž 18 6 2 10 36 :42 20
13 Slovácko B 16 3 4 9 18 :34 13
14 Vrchovina 18 3 4 11 19 :39 13

MSD, sk. D, ml. žáci
Sig.Olomouc B - Břeclav 5:0, Vrchovina - Jihlava B 0:4, Kroměříž - Třebíč 3:1, Slovácko B - Pelhřimov 3:2, 1HFK Olomouc - Prostějov 1:2, Bohunice - Vyškov 3:3, Havl. Brod - 1.FC Brno B 1:2
1 1.FC Brno B 18 14 2 2 67 :14 44
2 Sig.Olomouc B 18 12 4 2 40 :13 40
3 1HFK Olomouc 18 12 3 3 45 :20 39
4 Vyškov 18 11 4 3 39 :22 37
5 Bohunice 18 10 4 4 52 :30 34
6 Kroměříž 18 7 6 5 25 :21 27
7 Pelhřimov 18 8 1 9 32 :26 25
8 Břeclav 17 6 5 6 42 :30 23
9 Slovácko B 16 6 4 6 29 :21 22
10 Havl. Brod 18 5 3 10 21 :31 18
11 Prostějov 18 5 1 12 13 :44 16
12 Třebíč 18 4 3 11 24 :40 15
13 Jihlava B 17 4 0 13 27 :70 12
14 Vrchovina 18 0 0 18 7 :81 0