OP muži
Hustopeče - Nosislav 0:0, Březí - Pohořelice 4:1, Sok. Přítluky - Fk Valtice 2:2, Popice - Strachotín 1:2, Mor. N. Ves - Přibice 0:0, Ch. N. Ves - Rakvice 1:2, Nikolčice - Mikulov B 6:2
1 Rakvice 20 16 1 3 46 :11 49
2 Hustopeče 20 14 4 2 45 :21 46
3 Mor. N. Ves 20 13 4 3 39 :23 43
4 Strachotín 20 11 3 6 39 :23 36
5 Přibice 20 10 5 5 47 :24 35
6 Nosislav 20 9 3 8 39 :33 30
7 Nikolčice 20 9 2 9 41 :39 29
8 Fk Valtice 20 8 4 8 40 :30 28
9 Pohořelice 20 8 1 11 40 :47 25
10 Ch. N. Ves 20 6 4 10 31 :45 22
11 Březí 20 5 3 12 23 :37 18
12 Popice 20 4 3 13 25 :49 15
13 Mikulov B 20 4 0 16 25 :79 12
14 Sok. Přítluky 20 2 5 13 22 :41 11

III. třída, sk. A
Novosedly B - Tvrdonice B 7:0, Lanžhot B - D. Dunajovice 1:5, M.Žižkov - Mor. N. Ves B 4:4, Zaječí - Týnec 0:4, Starovičky - Bavory B 4:3, Sok. Pavlov - Lednice B 3:0, Drnholec - Perná 2:2
1 Novosedly B 20 16 1 3 77 :19 49
2 Zaječí 20 12 3 5 64 :34 39
3 D. Dunajovice 20 12 1 7 52 :39 37
4 Bavory B 20 12 0 8 66 :35 36
5 Tvrdonice B 20 11 2 7 51 :43 35
6 Drnholec 20 10 3 7 41 :35 33
7 Týnec 20 9 3 8 31 :31 30
8 Sok. Pavlov 20 8 3 9 38 :43 27
9 Starovičky 20 8 2 10 38 :41 26
10 Lanžhot B 20 7 3 10 37 :44 24
11 M.Žižkov 20 6 2 12 41 :59 20
12 Mor. N. Ves B 20 4 6 10 28 :51 18
13 Lednice B 20 4 3 13 24 :60 15
14 Perná 20 4 2 14 36 :90 14

III. třída, sk. B
Uherčice - Brumovice 1:1, Boleradice - Vranovice 2:3, Cvrčovice - Kobylí 3:1, Krumvíř - V. Pavlovice B 3:0, Pouzdřany - Pasohlávky 3:1, Šitbořice - Křepice 0:3, V.Němčice - Starovice 4:2
1 Cvrčovice 20 17 2 1 66 :13 53
2 Krumvíř 20 15 3 2 56 :16 48
3 Křepice 20 14 5 1 67 :20 47
4 V.Němčice 20 11 6 3 50 :31 39
5 Vranovice 20 9 2 9 40 :42 29
6 Pouzdřany 20 8 4 8 37 :39 28
7 Brumovice 20 8 4 8 41 :45 28
8 V. Pavlovice B 20 9 0 11 32 :41 27
9 Kobylí 20 6 3 11 30 :41 21
10 Uherčice 20 6 3 11 27 :50 21
11 Boleradice 20 5 2 13 22 :42 17
12 Šitbořice 20 5 1 14 24 :57 16
13 Starovice 20 4 2 14 28 :58 14
14 Pasohlávky 20 4 1 15 36 :61 13

IV. třída, sk. A
MSK Břeclav C - Kostice B 2:7, Podivín B - Hlohovec B 3:0, V. Bílovice B - Milovice 3:2
1 Kostice B 16 11 3 2 66 :21 36
2 Podivín B 16 9 3 4 61 :27 30
3 Milovice 14 10 0 4 52 :26 30
4 Ch. N. Ves B 15 9 1 5 53 :26 28
5 V. Bílovice B 15 8 3 4 38 :21 27
6 Bulhary 16 8 2 6 47 :38 26
7 Sedlec 15 6 1 8 29 :46 19
8 MSK Břeclav C 16 5 3 8 35 :45 18
9 Zaječí B 15 4 1 10 23 :57 13
10 Hlohovec B 14 3 1 10 17 :61 10
11 Sok. Ladná A 14 1 0 13 11 :64 3

IV. třída, sk. B
Uherčice B - V. Dvůr 1:3, Březí B - Vranovice B 4:0Klentnice - Přibice B 0:1, H. Věstonice - Sok. Ivaň 0:1,
1 Pohořelice B 16 13 2 1 58 :17 41
2 Sok. Ivaň 16 13 1 2 46 :13 40
3 V. Dvůr 15 9 3 3 33 :21 30
4 Přibice B 15 7 4 4 36 :18 25
5 Klentnice 16 6 3 7 29 :27 21
6 H. Věstonice 15 6 1 8 32 :38 19
7 Sok. Ladná B 15 6 0 9 34 :49 18
8 Uherčice B 14 3 4 7 20 :28 13
9 Březí B 15 3 4 8 21 :31 13
10 Vranovice B 15 3 0 12 17 :50 9
11 D. Věstonice 14 3 0 11 20 :54 9

IV. třída, sk. C
Klobouky - V. Hostěrádky 3:3, Klobouky - Starovičky B 4:1, FC Hustopeče B - V.Němčice B 0:0, Bořetice B - Kobylí B 4:0, Kurdějov - H. Bojanovice 2:3, Vrbice - Němčičky 2:1, V. Hostěrádky - TJ Diváky 2:2,
1 Vrbice 19 15 2 2 70 :19 47
2 V. Hostěrádky 19 10 4 5 39 :28 34
3 Bořetice B 19 10 3 6 62 :34 33
4 V.Němčice B 19 9 6 4 36 :19 33
5 FC Hustopeče B 19 9 6 4 32 :27 33
6 Němčičky 18 9 4 5 39 :22 31
7 H. Bojanovice 18 8 4 6 30 :28 28
8 Klobouky 18 5 7 6 23 :27 22
9 TJ Diváky 18 5 5 8 28 :34 20
10 Starovičky B 18 5 2 11 29 :59 17
11 Kobylí B 18 4 3 11 25 :42 15
12 Nikolčice B 18 4 3 11 24 :56 15
13 Kurdějov 19 2 1 16 19 :61 7

OP dorost
Hustopeče - Nosislav 4:0, Březí - Vranovice 2:4, Bořetice - Kobylí 2:1, Zaječí - Strachotín 1:3, Tvrdonice - Hlohovec 0:2, Šitbořice - Lanžhot 2:4, V.Němčice - Rakvice 2:3
1 Hustopeče 20 14 2 4 57 :33 44
2 Bořetice 20 13 4 3 62 :28 43
3 Lanžhot 20 13 3 4 60 :24 42
4 Tvrdonice 20 12 3 5 49 :32 39
5 Nosislav 20 11 3 6 65 :43 36
6 Rakvice 20 9 6 5 36 :27 33
7 Strachotín 20 9 3 8 41 :45 30
8 Zaječí 20 9 2 9 57 :44 29
9 Vranovice 20 8 5 7 47 :43 29
10 V.Němčice 20 8 2 10 41 :43 26
11 Kobylí 20 4 2 14 37 :60 14
12 Šitbořice 20 3 4 13 33 :75 13
13 Hlohovec 20 4 0 16 24 :75 12
14 Březí 20 3 1 16 27 :64 10

III. třída dorost
H. Bojanovice - Křepice 0:6, Klobouky - Brumovice 1:4, M.Žižkov - Fk Valtice 5:0, Popice - H. Bojanovice -1:-1, Podivín - Přibice 0:2, Ch. N. Ves - Křepice 2:1, Drnholec - Perná 2:3
1 Ch. N. Ves 17 17 0 0 70 :14 51
2 Křepice 17 12 3 2 66 :21 39
3 Perná 18 11 1 6 54 :44 34
4 Podivín 16 9 3 4 53 :21 30
5 Brumovice 17 10 0 7 62 :36 30
6 Popice 15 7 4 4 28 :22 25
7 Přibice 18 7 1 10 21 :50 22
8 M.Žižkov 16 6 3 7 40 :34 21
9 Klobouky 17 4 2 11 28 :60 14
10 Drnholec 16 2 5 9 19 :49 11
11 Fk Valtice 18 2 1 15 22 :62 7
12 H. Bojanovice 17 2 1 14 14 :64 7

OP mladší a starší žáci
– společná tabulka o postup
1. Nikol./Šitboř. 30 25 2 3 172:19 77
2. V. Němč./Křep. 28 22 3 3 194:15 69
3. MSK Břeclav C 30 21 4 5 181:33 67
4. Pohořelice 28 20 3 5 115:33 63
5. Tvrdonice 30 14 4 12 135:59 46
6. Vranovice 30 11 3 16 89:90 36
7. Kobylí 30 10 6 14 82:103 36
8. Rakvice 30 8 2 20 72:125 26
9. Podluží 28 7 2 19 73:178 23
10. Charv.N.Ves 28 5 5 18 40:136 20
11. Březí 28 0 0 28 5:367 0

OP starší žáci
V.NěmčiceIKřepice - Sokol Podluží 15:0, Březí - Pohořelice 0:13, Tvrdonice - Vranovice 6:0, Kobylí - Rakvice 3:0, Nikolčice/Šitbořice - MSK Břeclav C 4:0
1 Nikolčice/Šitbořice 15 12 1 2 87 :10 37
2 V.NěmčiceIKřepice 14 11 1 2 99 : 9 34
3 MSK Břeclav C 15 10 2 3 95 :18 32
4 Pohořelice 14 10 2 2 60 :14 32
5 Tvrdonice 15 10 1 4 97 :21 31
6 Vranovice 15 7 2 6 64 :37 23
7 Kobylí 15 4 4 7 51 :52 16
8 Sokol Podluží 14 5 0 9 42 :86 15
9 Rakvice 15 2 1 12 33 :90 7
10 Ch. N. Ves 14 1 2 11 15 : 106 5
11 Březí 14 0 0 14 1 : 201 0

OP mladší žáci
V.Němčice/Křepice - Sokol Podluží 10:1, Březí - Pohořelice 0:6, Tvrdonice - Vranovice 2:1, Kobylí - Rakvice 6:0, Nikolčice/Šitbořice - MSK Břeclav C 4:0
1 Nikolčice/Šitbořice 15 13 1 1 86 : 8 40
2 V.Němčice/Křepice 14 11 2 1 95 : 7 35
3 MSK Břeclav C 15 11 2 2 86 :15 35
4 Pohořelice 14 10 1 3 55 :19 31
5 Kobylí 15 6 2 7 31 :51 20
6 Rakvice 15 6 1 8 39 :36 19
7 Tvrdonice 15 4 3 8 38 :38 15
8 Ch. N. Ves 14 4 3 7 25 :30 15
9 Vranovice 15 4 1 10 25 :53 13
10 Sokol Podluží 14 2 2 10 31 :92 8
11 Březí 14 0 0 14 4 : 166 0

Zákl. žák. sout., sk. A
Perná - Fk Valtice 2:1, Lednice - Bulhary 3:0, Zaječí - M.Žižkov 8:2, Podivín - Hlohovec 4:2, Novosedly - Drnholec 0:5
1 Hlohovec 14 13 0 1 102 :15 39
2 Lednice 14 9 2 3 72 :14 29
3 Perná 14 9 2 3 67 :19 29
4 Podivín 14 7 3 4 37 :17 24
5 M.Žižkov 14 7 0 7 56 :30 21
6 Drnholec 13 6 2 5 46 :32 20
7 Fk Valtice 14 5 2 7 32 :31 17
8 Bulhary 13 2 1 10 13 :63 7
9 Zaječí 14 2 1 11 22 : 104 7
10 Novosedly 14 2 1 11 15 : 137 7

Zákl. žák. sout., sk. B
Bořetice - Brumovice 5:1, Boleradice - Klobouky 2:0, Nosislav - Vrbice 8:1
1 Klobouky 15 14 0 1 124 :13 42
2 Boleradice 15 12 0 3 70 :12 36
3 Nosislav 15 8 1 6 52 :35 25
4 Bořetice 15 7 1 7 45 :50 22
5 Brumovice 15 3 0 12 27 :82 9
6 Vrbice 15 0 0 15 8 : 134 0

OP základen, sk. A
Ch. N. Ves - Kostice 4:3, Lanžhot - Tvrdonice 0:8, MSK Břeclav A - M.Žižkov 5:1, Sokol Podluží - Mor. N. Ves odl. pondělí 4. 5.
1 MSK Břeclav A 11 11 0 0 111 : 6 33
2 M.Žižkov 11 9 0 2 76 :18 27
3 Ch. N. Ves 11 6 0 5 34 :45 18
4 Kostice 11 5 1 5 56 :36 16
5 Tvrdonice 11 5 0 6 40 :49 15
6 Sokol Podluží 10 2 1 7 15 :61 7
7 Lanžhot 11 2 1 8 13 :93 7
8 Mor. N. Ves 10 1 1 8 15 :52 4

OP základen, sk. B
MSK Břeclav B - Mikulov B 1:4, V. Bílovice - Podivín 7:3, Lednice - MSK Břeclav B 2:2, Sedlec - Hlohovec 4:0, Tatr. Poštorná - Mikulov B 0:19
1 Mikulov B 11 11 0 0 128 : 9 33
2 V. Bílovice 11 9 0 2 77 :20 27
3 Lednice 11 7 1 3 69 :31 22
4 MSK Břeclav B 11 7 1 3 46 :23 22
5 Hlohovec 11 4 0 7 41 :62 12
6 Sedlec 11 3 0 8 26 :87 9
7 Podivín 11 2 0 9 20 :81 6
8 Tatr. Poštorná 11 0 0 11 8 : 102 0

OP základen, sk. C
Perná - Vranovice 0:4, D. Dunajovice - Strachotín 4:5, Novosedly - Pouzdřany 8:4, Sok. Ivaň - Mikulov A 1:11
1 Mikulov A 11 10 1 0 123 :13 31
2 Novosedly 11 7 1 3 67 :32 22
3 Strachotín 11 6 2 3 49 :38 20
4 D. Dunajovice 11 6 1 4 66 :34 19
5 Vranovice 11 5 0 6 37 :52 15
6 Sok. Ivaň 11 4 0 7 27 :63 12
7 Pouzdřany 11 2 0 9 22 :94 6
8 Perná 11 1 1 9 6 :71 4

OP základen, sk. D
Boleradice - V. Pavlovice 1:1, Nosislav - V.Němčice 3:1, Nikolčice/Šitbořice - Krumvíř 3:2
1 Boleradice 9 7 1 1 34 : 5 22
2 V. Pavlovice 10 7 1 2 52 :24 22
3 FC Hustopeče 9 7 0 2 35 : 7 21
4 Nosislav 9 5 0 4 30 :26 15
5 V.Němčice 10 3 1 6 30 :36 10
6 Nikolčice/Šitbořice 9 2 1 6 13 :34 7
7 Krumvíř 10 0 0 10 17 :79 0

KP muži
Bavory - Velká 0:0, Ráječko - Tasovice 1:1, Hrušovany - Kuřim 0:2, Mor. Krumlov - Židenice 1:0, Sparta Brno - Sn Rosice 2:1, Ivančice - Velká 3:2, Podluží - Bavory 3:1, Kyjov - Ratíškovice 0:3, Bohunice - Mikulov 2:1
1 Sn Rosice 23 14 3 6 43 :26 45
2 Tasovice 23 12 9 2 36 :22 45
3 Ráječko 23 12 7 4 38 :23 43
4 Ivančice 23 11 4 8 37 :26 37
5 Židenice 23 10 6 7 32 :26 36
6 Podluží 23 10 6 7 31 :30 36
7 Bohunice 23 10 3 10 41 :36 33
8 Bavory 23 8 7 8 25 :23 31
9 Ratíškovice 23 9 4 10 30 :36 31
10 Mor. Krumlov 22 8 6 8 33 :30 30
11 Velká 23 9 3 11 30 :37 30
12 Kuřim 23 7 8 8 26 :25 29
13 Sparta Brno 22 7 6 9 25 :37 27
14 Kyjov 23 5 7 11 22 :29 22
15 Hrušovany 23 4 5 14 24 :43 17
16 Mikulov 23 2 6 15 13 :37 12

I. A třída, sk. A, muži
1SC Znojmo B - Dobšice 3:1, Újezd u Brna - Novosedly 1:1, Kohoutovice - Miroslav 0:1, Jevišovice - Rajhrad 0:1, Bosonohy - Vev.Bítýška 0:1, Čebín - Sn Brno 1:1, Sl Brno - IE Znojmo 0:0
1 1SC Znojmo B 20 14 4 2 55 :22 46
2 Miroslav 20 13 3 4 46 :19 42
3 Čebín 20 11 4 5 27 :20 37
4 Dobšice 20 11 1 8 36 :28 34
5 Rajhrad 20 9 5 6 43 :33 32
6 Novosedly 20 9 5 6 35 :29 32
7 Sn Brno 20 7 5 8 41 :44 26
8 IE Znojmo 20 6 7 7 29 :29 25
9 Bosonohy 20 6 5 9 34 :46 23
10 Sl Brno 20 5 6 9 24 :28 21
11 Vev.Bítýška 20 6 3 11 30 :50 21
12 Jevišovice 20 5 3 12 22 :34 18
13 Újezd u Brna 20 4 5 11 16 :46 17
14 Kohoutovice 20 4 4 12 26 :36 16

I. A třída, sk. B, muži
Vacenovice - Šardice B 0:2, V.Pavlovice - Kostice 2:1, Dubňany - Bučovice 1:2, Vracov - Ivanovice 3:3, Tvrdonice - Veselí n.M. 1:1, Slavkov - Šlapanice 0:1, Rohatec - Břeclav B 5:3
1 Šardice B 20 15 3 2 45 :13 48
2 Ivanovice 20 10 4 6 41 :25 34
3 Tvrdonice 20 8 9 3 26 :14 33
4 Vacenovice 20 9 6 5 30 :21 33
5 Vracov 20 8 8 4 32 :22 32
6 V.Pavlovice 20 9 3 8 31 :31 30
7 Rohatec 20 9 2 9 36 :37 29
8 Bučovice 20 8 4 8 27 :22 28
9 Kostice 20 8 4 8 30 :26 28
10 Břeclav B 20 8 0 12 29 :38 24
11 Slavkov 20 6 5 9 23 :32 23
12 Veselí n.M. 20 6 5 9 26 :38 23
13 Šlapanice 20 6 5 9 24 :36 23
14 Dubňany 20 0 2 18 13 :58 2

I. B třída, sk. C, muži
Bzenec - Blatnice 3:1, Lednice - V. Bílovice 2:1, Bořetice - Milotice 2:1, Doubravník - Mutěnice B 1:1, Podivín - Hlohovec 1:0, Kněždub - Lanžhot 0:1, Vlkoš - Hrozn. Lhota 0:1
1 Bzenec 20 13 3 4 55 :30 42
2 Lednice 20 12 5 3 57 :29 41
3 Milotice 20 11 5 4 57 :23 38
4 Lanžhot 20 10 5 5 44 :23 35
5 Bořetice 20 10 4 6 34 :27 34
6 Podivín 20 9 5 6 33 :24 32
7 Mutěnice B 20 8 3 9 28 :39 27
8 Kněždub 20 7 5 8 32 :30 26
9 Vlkoš 20 7 5 8 34 :33 26
10 V. Bílovice 20 7 3 10 36 :44 24
11 Hrozn. Lhota 20 6 6 8 24 :32 24
12 Blatnice 20 6 4 10 21 :36 22
13 Hlohovec 20 5 2 13 29 :43 17
14 Doubravník 20 0 3 17 15 :86 3

KP st. dorost
1SC Znojmo B - Boskovice 4:5, Rousínov - Kuřim 9:1, Veselí n.M. - Kyjov 2:1, Blansko - Sp Brno B 0:1, Šardice B - Slatina 2:2, Miroslav - Mor.Krumlov 1:1, Svr Brno - Břeclav B 0:4
1 Veselí n.M. 20 12 5 3 37 :21 41
2 Sp Brno B 20 11 4 5 47 :28 37
3 Šardice B 20 9 8 3 42 :28 35
4 Kyjov 20 11 2 7 49 :36 35
5 Boskovice 20 10 4 6 46 :44 34
6 1SC Znojmo B 20 10 1 9 44 :37 31
7 Blansko 20 9 2 9 33 :31 29
8 Kuřim 20 9 2 9 42 :47 29
9 Mor.Krumlov 20 7 4 9 40 :42 25
10 Břeclav B 20 7 2 11 34 :49 23
11 Slatina 20 6 5 9 26 :43 23
12 Svr Brno 20 7 1 12 32 :33 22
13 Rousínov 20 7 1 12 36 :49 22
14 Miroslav 20 3 3 14 29 :49 12

KP ml. dorost
1SC Znojmo B - Boskovice 0:3, Rousínov - Kuřim 5:0, Veselí n.M. - Kyjov 2:2, Blansko - Sp Brno B 1:1, Šardice B - Slatina 7:0, Miroslav - Mor.Krumlov 0:2, Svr Brno - Břeclav B 2:5
1 Sp Brno B 20 15 3 2 59 :15 48
2 Blansko 20 11 7 2 46 :19 40
3 Šardice B 20 12 2 6 53 :26 38
4 1SC Znojmo B 20 11 3 6 45 :21 36
5 Kyjov 20 11 2 7 38 :28 35
6 Veselí n.M. 20 8 8 4 34 :31 32
7 Mor.Krumlov 20 9 4 7 28 :24 31
8 Boskovice 20 8 6 6 31 :28 30
9 Rousínov 20 8 2 10 30 :53 26
10 Miroslav 20 7 3 10 31 :41 24
11 Břeclav B 20 5 4 11 27 :52 19
12 Svr Brno 20 4 3 13 24 :46 15
13 Kuřim 20 3 2 15 14 :43 11
14 Slatina 20 2 3 15 20 :53 9

I. třída dorost, sk. B
Přímětice - Tasovice 4:2, Hrušovany - Novosedly 4:3, Bantice - Otnice 4:2, Měnín - Rosice 10:0, Únanov - Zastávka 3:1, Blížkovice - Ivančice 1:0, Pohořelice - Mikulov 1:1
1 Blížkovice 20 16 3 1 68 :12 51
2 Ivančice 20 15 2 3 71 :26 47
3 Pohořelice 20 13 2 5 48 :19 41
4 Hrušovany 20 12 2 6 54 :28 38
5 Únanov 19 11 3 5 55 :25 36
6 Tasovice 20 11 3 6 57 :35 36
7 Přímětice 20 11 1 8 47 :38 34
8 Zastávka 20 9 3 8 51 :37 30
9 Měnín 20 9 2 9 47 :59 29
10 Novosedly 20 7 2 11 33 :34 23
11 Bantice 20 5 1 14 30 :53 16
12 Otnice 19 4 2 13 34 :71 14
13 Mikulov 20 2 1 17 23 :98 7
14 Rosice 20 0 1 19 15 :98 1

I. třída dorost, sk. C
Vacenovice - Dambořice 0:2, V. Pavlovice - V. Bílovice 3:1, Dubňany - Bučovice 2:1, Mutěnice - D.Bojanovice 4:0, Podluží - Hovorany 1:3, Slavkov - Ratíškovice 0:4, Rohatec - Kostice 18:0
1 Mutěnice 20 15 2 3 60 :19 47
2 Bučovice 20 15 1 4 85 :24 46
3 Ratíškovice 20 14 4 2 69 :25 46
4 Rohatec 20 14 3 3 97 :31 45
5 Dubňany 20 12 4 4 49 :20 40
6 D.Bojanovice 20 9 4 7 42 :31 31
7 V. Pavlovice 20 8 5 7 43 :39 29
8 Vacenovice 20 5 5 10 33 :36 20
9 V. Bílovice 20 6 2 12 45 :52 20
10 Podluží 20 6 2 12 31 :57 20
11 Dambořice 20 5 4 11 37 :37 19
12 Hovorany 20 5 4 11 24 :49 19
13 Slavkov 20 4 3 13 23 :64 15
14 Kostice 20 0 1 19 7 : 161 1

KP st. žáci
1SC Znojmo B - Boskovice 4:1, Ratíškovice - Mikulov 1:1, Bystrc-Knín. - Veselí n.M. 1:3, Šardice B - 1FC Brno C odl. , Sp Brno B - Vyškov B 3:1, Kyjov - Hrušovany 0:2, Svr. Brno - Líšeň 2:1
1 Svr. Brno 19 10 6 3 44 :15 36
2 Šardice B 18 11 2 5 46 :15 35
3 Veselí n.M. 19 10 4 5 40 :25 34
4 Mikulov 19 9 6 4 33 :17 33
5 Hrušovany 19 10 3 6 36 :27 33
6 1FC Brno C 18 9 3 6 41 :27 30
7 Bystrc-Knín. 19 8 5 6 31 :27 29
8 Sp Brno B 19 9 1 9 30 :41 28
9 Líšeň 19 7 6 6 31 :26 27
10 Boskovice 19 7 4 8 22 :33 25
11 1SC Znojmo B 19 7 2 10 23 :32 23
12 Vyškov B 19 7 1 11 30 :39 22
13 Ratíškovice 19 2 3 14 10 :49 9
14 Kyjov 19 2 2 15 10 :54 8

KP ml. žáci
1SC Znojmo B - Boskovice 1:4, Ratíškovice - Mikulov 0:3, Bystrc-Knín. - Veselí n.M. 2:3, Šardice B - 1FC Brno C odl., Sp Brno B - Vyškov B 4:2, Kyjov - Hrušovany 5:0, Svr. Brno - Líšeň 2:0
1 Svr. Brno 19 18 1 0 95 : 4 55
2 Sp Brno B 19 13 2 4 53 :21 41
3 Šardice B 18 12 4 2 72 :17 40
4 Líšeň 19 12 2 5 41 :19 38
5 Bystrc-Knín. 19 11 4 4 50 :20 37
6 Veselí n.M. 19 9 6 4 40 :24 33
7 Boskovice 19 8 4 7 42 :24 28
8 1SC Znojmo B 19 7 1 11 31 :46 22
9 1FC Brno C 18 6 3 9 38 :37 21
10 Kyjov 19 4 2 13 19 :58 14
11 Mikulov 19 4 1 14 23 :89 13
12 Ratíškovice 19 2 6 11 9 :43 12
13 Vyškov B 19 3 2 14 15 :60 11
14 Hrušovany 19 3 2 14 9 :75 11

Pohár předsedy ČMFS starších žáků
Lanžhot – Břeclav B 3:0

I. třída, sk. B, st. žáci
St. Lískovec - Zastávka 3:1, Ivančice - Kohoutovice 0:4, M.Krumlov - Hustopeče 1:0, Tasovice - Vojkovice 1:0, Miroslav - Dobšice 5:0, Slatina - MS Brno 1:1
1 Hustopeče 16 11 2 3 47 :16 35
2 Slatina 16 9 3 4 32 :20 30
3 Kohoutovice 16 9 2 5 48 :30 29
4 MS Brno 16 9 2 5 33 :18 29
5 M.Krumlov 16 8 2 6 24 :18 26
6 Vojkovice 16 7 3 6 34 :24 24
7 Miroslav 16 6 5 5 43 :35 23
8 St. Lískovec 16 7 1 8 22 :28 22
9 Tasovice 16 6 1 9 18 :35 19
10 Ivančice 16 5 1 10 22 :47 16
11 Zastávka 16 4 2 10 16 :30 14
12 Dobšice 16 2 2 12 12 :50 8

I. třída, sk. B, ml. žáci
St. Lískovec - Zastávka 4:0, Ivančice - Kohoutovice 1:1, M.Krumlov - Hustopeče 4:0, Tasovice - Vojkovice 0:0, Miroslav - Dobšice 7:1, Slatina - MS Brno 1:0
1 M.Krumlov 16 15 0 1 59 : 8 45
2 St. Lískovec 16 12 1 3 76 :21 37
3 Slatina 16 12 0 4 35 :16 36
4 Kohoutovice 16 10 3 3 42 :16 33
5 MS Brno 16 10 1 5 53 :19 31
6 Vojkovice 16 6 2 8 28 :29 20
7 Miroslav 16 6 1 9 27 :31 19
8 Hustopeče 16 6 1 9 24 :42 19
9 Tasovice 16 4 4 8 13 :35 16
10 Dobšice 16 5 1 10 23 :47 16
11 Ivančice 16 2 2 12 16 :73 8
12 Zastávka 16 0 0 16 8 :67 0

I. třída, sk. C, st. žáci
Lanžhot - Mutěnice 8:0, Břeclav B - Kostice 5:1, Bzenec - Hovorany 3:0, Šardice C - Dubňany 6:2, Veselí n.M. B - V.Pavlovice 3:0, V.Bílovice - Velká n.V. 3:8
1 Šardice C 16 13 2 1 62 :10 41
2 Lanžhot 16 11 2 3 44 : 8 35
3 Bzenec 16 11 2 3 30 :13 35
4 Velká n.V. 16 11 1 4 41 :16 34
5 Břeclav B 16 8 2 6 30 :25 26
6 V.Bílovice 16 7 2 7 31 :45 23
7 Dubňany 16 6 2 8 30 :27 20
8 Veselí n.M. B 16 5 4 7 31 :27 19
9 Hovorany 16 5 3 8 18 :35 18
10 V.Pavlovice 16 4 1 11 14 :44 13
11 Mutěnice 16 3 3 10 17 :43 12
12 Kostice 16 0 0 16 13 :68 0

I. třída, sk. C, ml. žáci
Lanžhot - Mutěnice 0:6, Břeclav B - Kostice 22:0, Bzenec - Hovorany 4:0, Šardice C - Dubňany 0:1, Veselí n.M. B - V.Pavlovice 2:0, V.Bílovice - Velká n.V. 3:0
1 Veselí n.M. B 16 14 1 1 57 :10 43
2 Břeclav B 16 12 1 3 97 :18 37
3 Šardice C 16 11 2 3 108 :17 35
4 Mutěnice 16 10 2 4 82 :15 32
5 Dubňany 16 9 2 5 55 :29 29
6 V.Pavlovice 16 8 2 6 36 :24 26
7 Bzenec 16 7 2 7 78 :39 23
8 V.Bílovice 16 6 3 7 38 :43 21
9 Hovorany 16 4 2 10 47 :51 14
10 Velká n.V. 16 4 1 11 35 :50 13
11 Lanžhot 16 2 0 14 12 : 125 6
12 Kostice 16 0 0 16 1 : 225 0

MSFL
Břeclav - Hlučín 1:1, Jihlava B - Slovácko B 2:0, Bystrc-Knín. - FC Brno B 0:1, Mutěnice - Ban.Ostrava B 0:0, Zábřeh - Blansko 2:0, Zlín B - Kroměříž 0:3, Uničov - Sig.Olomouc B 1:1, Frýdek-M. - 1SC Znojmo 2:3
1 1SC Znojmo 23 15 4 4 44 :23 49
2 Hlučín 23 14 5 4 33 :20 47
3 Kroměříž 23 11 8 4 28 :17 41
4 Uničov 23 11 7 5 32 :17 40
5 Bystrc-Knín. 23 10 4 9 30 :30 34
6 Jihlava B 23 10 3 10 24 :35 33
7 Frýdek-M. 23 9 4 10 30 :28 31
8 Ban.Ostrava B 23 9 4 10 22 :25 31
9 Břeclav 23 9 4 10 24 :33 31
10 Sig.Olomouc B 23 8 5 10 34 :34 29
11 Mutěnice 23 6 8 9 28 :30 26
12 Zlín B 23 6 7 10 32 :37 25
13 Zábřeh 23 7 4 12 19 :34 25
14 Blansko 23 5 9 9 32 :37 24
15 FC Brno B 23 6 5 12 18 :21 23
16 Slovácko B 23 5 5 13 18 :27 20

MSD, sk. D muži
Líšeň - Ždírec n. D. 2:1, Rousínov - Třebíč 1:2, Protivanov - Otrokovice 0:1, Boskovice - Žďár n. S. 1:1, Šardice - Vyškov 2:1, V.Meziříčí - Mohelnice 1:0, Konice - Napajedla 2:3, Rájec-Jestř. - Hulín 0:5
1 Šardice 23 16 4 3 44 :15 52
2 Líšeň 23 16 3 4 45 :18 51
3 Hulín 23 13 7 3 43 :14 46
4 Třebíč 23 12 6 5 29 :15 42
5 Vyškov 23 11 5 7 37 :27 38
6 Žďár n. S. 23 8 7 8 39 :39 31
7 Otrokovice 23 8 6 9 35 :29 30
8 Konice 23 9 3 11 32 :46 30
9 Protivanov 23 8 4 11 23 :23 28
10 Rousínov 23 8 4 11 24 :29 28
11 V.Meziříčí 23 8 4 11 28 :38 28
12 Boskovice 23 7 5 11 23 :41 26
13 Rájec-Jestř. 23 6 5 12 22 :36 23
14 Ždírec n. D. 23 6 4 13 22 :36 22
15 Napajedla 23 5 7 11 24 :41 22
16 Mohelnice 23 4 4 15 21 :44 16

MSD, sk. D, st. dorost
Břeclav - V. Meziříčí 3:0, Uh. Brod - Třebíč 1:0, Kunovice - Židenice 3:1, Prostějov - Vrchovina 5:0, Humpolec - Bystrc-Knín. 2:2, Otrokovice - Havl. Brod 1:1, Bohunice - Líšeň 0:0
1 Líšeň 19 12 4 3 48 :12 40
2 Prostějov 19 12 3 4 38 :21 39
3 Třebíč 19 12 2 5 43 :19 38
4 Břeclav 19 10 2 7 32 :23 32
5 Otrokovice 19 9 5 5 35 :28 32
6 Bohunice 19 8 4 7 37 :39 28
7 Vrchovina 19 8 3 8 32 :30 27
8 Bystrc-Knín. 19 7 4 8 28 :32 25
9 V. Meziříčí 19 6 6 7 33 :30 24
10 Uh. Brod 19 7 1 11 21 :47 22
11 Humpolec 19 6 1 12 31 :40 19
12 Havl. Brod 19 5 4 10 29 :41 19
13 Židenice 19 6 1 12 25 :42 19
14 Kunovice 19 4 2 13 19 :47 14

MSD, sk. D, ml. dorost
Břeclav - V. Meziříčí 1:1, Uh. Brod - Třebíč 1:2, Kunovice - Židenice 1:0, Prostějov - Vrchovina 1:0, Humpolec - Bystrc-Knín. 1:2, Otrokovice - Havl. Brod 2:2, Bohunice - Líšeň 1:3
1 Třebíč 19 16 2 1 65 :15 50
2 Prostějov 19 14 1 4 57 :25 43
3 Břeclav 19 11 5 3 35 :24 38
4 Havl. Brod 19 10 6 3 40 :34 36
5 Líšeň 19 10 5 4 43 :23 35
6 Bohunice 19 10 3 6 49 :26 33
7 Bystrc-Knín. 19 8 1 10 36 :49 25
8 Otrokovice 19 6 4 9 25 :45 22
9 Uh. Brod 19 5 6 8 25 :37 21
10 Humpolec 19 6 1 12 36 :58 19
11 Židenice 19 4 5 10 27 :36 17
12 V. Meziříčí 19 4 3 12 16 :38 15
13 Kunovice 19 4 2 13 16 :42 14
14 Vrchovina 19 1 4 14 24 :42 7

MSD, sk. D, st. žáci
Havl. Brod - Sig.Olomouc B 2:0, 1.FC Brno B - Bohunice odl. , Vyškov - 1HFK Olomouc 0:1, Prostějov - Slovácko B 2:0, Pelhřimov - Kroměříž 2:4, Třebíč - Vrchovina 4:2, Jihlava B - Břeclav 5:0
1 Vyškov 19 12 2 5 40 :12 38
2 Sig.Olomouc B 19 11 3 5 40 :20 36
3 1HFK Olomouc 19 9 6 4 32 :18 33
4 1.FC Brno B 18 9 4 5 32 :23 31
5 Břeclav 19 9 3 7 34 :33 30
6 Havl. Brod 19 9 3 7 30 :32 30
7 Třebíč 19 9 2 8 37 :35 29
8 Prostějov 19 7 5 7 24 :21 26
9 Jihlava B 18 7 3 8 33 :31 24
10 Kroměříž 19 7 2 10 40 :44 23
11 Bohunice 18 6 4 8 22 :31 22
12 Pelhřimov 19 7 1 11 22 :41 22
13 Vrchovina 19 3 4 12 21 :43 13
14 Slovácko B 18 3 4 11 18 :41 13

MSD, sk. D, ml. žáci
Havl. Brod - Sig.Olomouc B 0:3, 1.FC Brno B - Bohunice odl. , Vyškov - 1HFK Olomouc 1:2, Prostějov - Slovácko B 1:2, Pelhřimov - Kroměříž 3:1, Třebíč - Vrchovina 2:0, Jihlava B - Břeclav 1:4
1 1.FC Brno B 18 14 2 2 67 :14 44
2 Sig.Olomouc B 19 13 4 2 43 :13 43
3 1HFK Olomouc 19 13 3 3 47 :21 42
4 Vyškov 19 11 4 4 40 :24 37
5 Bohunice 18 10 4 4 52 :30 34
6 Slovácko B 18 8 4 6 32 :22 28
7 Pelhřimov 19 9 1 9 35 :27 28
8 Kroměříž 19 7 6 6 26 :24 27
9 Břeclav 19 7 5 7 46 :32 26
10 Havl. Brod 19 5 3 11 21 :34 18
11 Třebíč 19 5 3 11 26 :40 18
12 Prostějov 19 5 1 13 14 :46 16
13 Jihlava B 18 4 0 14 28 :74 12
14 Vrchovina 19 0 0 19 7 :83 0