Mužstva z Břeclavska prožila černý víkend

BŘECLAVSKO - Martyrium týmů z Podluží pokračujovalo i v dalším kole. Lanžhot, Tvrdonice ani Kostice si ze hřišť soupeřů body neodvezly. Podivín si zastřílel v derby zápase v Lednici, domácí ještě v letošní soutěži neskórovali. Velkým Bílovicím se lepila smůla na paty a i s duem Druláků prohrály 1:2.

20.8.2007

Hlohovec - MikulovFoto: DENÍK/Michal Čejka

I.A třída

Bavory – Kostice 4:0 (1:0)
Zápas začal převahou domácího mužstva, hosté bránili v deseti hráčích na vlastní půli. Vedoucí branku vstřelil ve 20. minutě po centru Furcha Ráztočný. Do poločasu Bavory zahazovaly další gólové šance, v čemž vynikal především Brazilec Ferreira. V první minutě druhého poločasu se střelou z dálky k tyči trefil Lambert Šmíd a Kostice byly smířeny s porážkou. V 75. minutě se gólově prosadil Ráztočný, když po rohovém kopu dorazil míč do branky. V 88. minutě opět po rohovém kopu vstřelil poslední branku Forejta, který nahradil Furcha.

Novosedly – IE Znojmo 2:0 (1:0)
Domácí mužstvo začalo nečekaně zostra. Po velkém tlaku se dostal míč k Sobotkovi, který nezištně přihrál Foltýnovi. Ten ale pálil jen do boční sítě znojemské svatyně. Těsně před koncem prvního poločasu již ale ruce domácích příznivců vystřelily emotivně do vzduchu. Pohotově se totiž dokázal prosadit v chumlu těl Trpišovský. V druhé půli byli opět aktivnější domácí fotbalisté. Jejich kombinační styl přinutil Znojmo k chybě v 55. minutě, kdy jeho hráči zbytečně faulovali. Standardní situaci zahrával Trpiškovský a podruhé v zápase skóroval. Novosedly už jen kontrolovaly hru a získaly tři body.

Dubňany – Tvrdonice 3:1 (2:0)

Tvrdonice se opět nedokázaly vyvarovat chyb v obranné fázi a neproměňování vyložených gólových příležitostí. Domácí hráči dokázali těchto pochybení dokonale využít a stanovit tak poločasový výsledek na 2:0. Do druhé půle vstoupili hosté ještě s vyšším nasazením, fyzicky i opticky soupeře přehrávali, ale stejně jako v prvním dějství se i ve druhé části potýkali se špatnou koncovkou. Patnáct minut před koncem se podařilo Tvrdonicím snížit na 2:1, ale jejich hra vabank přinesla v již nastaveném čase úspěch domácím, kteří stanovili výsledek na konečných 3:1.

Šlapanice – Lanžhot 3:0 (2:0)

Lanžhot nastoupil s odhodláním odčinit prohru z prvního kola. Domácí od úvodních minut převzali iniciativu a hosty přehrávali ve všech směrech. Převahu Šlapanic zúročili do poločasu dvěma hezkými brankami. Druhá pětačtyřicetiminutovka byla kopií prvního poločasu. V 69. minutě byl navíc malátným hostům, již si za celý zápas vytvořili minimum brankových příležitostí, vyloučen Bača. Domácí poté přetavili výhodu jednoho muže v poli ve třetí rozhodující branku zápasu.

Velké Pavlovice – Bučovice 2:2 (2:0)
Překvapivě bez bázně a hany vstoupily Velké Pavlovice do utkání proti výraznému favoritovi z Bučovic. Domácí fotbalisté drželi od počátečních minut otěže zápasu ve svých rukou. Jejich snaha se jim dosytnosti vyplatila v 25. minutě, kdy se prosadil agilní záložník Petr Vašek. Další přesný zásah přidal o deset minut později Jambor, který proměnil samostatné sólo. V druhé půli se karta překvapivě obrátila. Paralyzovaní domácí inkasovali první branku v 62. minutě, když si centr do vápna od jednoho z bučovických útočníků srazili obránci do sítě. Velkopavlovickým selhala defenziva i v 84. minutě, tentokrát nechali hostující forvarda z bezprostřední blízkosti dorážet, a museli se tak spokojit jen s bodem.

I.B třída

Lednice – Podivín 0:4 (0:0)
V derby měli od počátku mírnou převahu hosté. Domácí obraně dělalo problémy zejména rychlonohé duo Dohnal – Karel Švestka, nakopávané míče byly ale na kluzkém trávníku příliš dlouhé. Hned na počátku druhé půle centroval od půlící čáry Kajanovič, Martin Švestka si zpracoval míč na prsa a prostřelil domácího brankáře. Druhou branku přidal stejný hráč po skrumáži ve vápně. Hosté měli nadále převahu, kterou korunovali dalšími brankami. Hakala se trefil z penalty po faulu brankáře na Dohnala. Čtvrtý gól vstřelil v poslední minutě Martečík z přímého kopu.

Vracov – Velké Bílovice 2:1 (2:0)
V prvním poločase si domácí vytvořili herní převahu a i přes některé neproměněné šance vedli 2:0. Hosté ve druhé půli zpřesnili přihrávky a domácí nevěděli, kam dřív skočit. Zejména střídající hráči Krejčiřík a Opluštil zvedli hru hostů. Po samostatné akci Radka Druláka mladšího dostali hosté výhodu penalty, kterou proměnil Oslzlý. Vracov poté neproměnil dva samostatné nájezdy na bránu, když už hosté hráli vzadu riskantně. Tlak na domácí branku už hosté nepřetavili v další gól, a tak podlehli smolně 2:1.

20.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Provozní pracovníci PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - 15 000 Kč

Provozní pracovníci PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - VRÁTNÝ/Á, OSTRAHA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 13.6.2018/ Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na čísle: 731 606 205 Ing. Saskie Hyklová, nebo e-mailem: hyklova@bors.cz ,nebo osobně na personálním útvaru v Břeclavi na ulici Bratislavská 26. Požadujeme ochotu pracovat na 12ti hodinové směny vč. noční práce, trestní bezúhonnost, základní práce na PC. Výhody: stravenky, penzijní připojištění a další podnikové benefity.. Pracoviště: Bors břeclav a.s. - provoz mikulov, Jiráskova, č.p. 930, 692 01 Mikulov na Moravě. Informace: Saskia Hyklová, +420 519 444 210,731 606 205.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč

Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 8.6.2018 - příprava jídel k distribuci, příprava surovin a polotovarů. Min. vyučen (obor nerozhoduje), pouze OZP, kladný vztah ke gastronomii. Prac. doba Po-Pá max. do 14.30 hod. - lze dohodnout. Možnost sjednat i zkrácený úvazek od 20 hod./týdně (mzda od 7.000,- Kč). Nástup možný ihned. KONTAKT: sjednat schůzku na tel. 773 184 431 (Po-Pá 8:00-14:00), Místo výkonu práce: Lednice. Pracoviště: Sansimon, s.r.o. - pracoviště lednice, Komenského, č.p. 614, 691 44 Lednice na Moravě. Informace: Alena Čermáková, +420 773 184 431,e-mail:vhj.lednice@sansimon.cz.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 20 000 Kč

Pomocní kuchaři POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 12.6/4.6.2018 - výpomoc v kuchyni, pomocný kuchař/ka, úklid restaurace. I ZŠ, vyučení v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, fyzické i psychické předpoklady pro práci v gastronomii, potravinářský průkaz, pracovitost. Prac. doba v turnusech mezi 10.00 - 22.00 hod. KONTAKT: e-mailem na info@restauracepohoda.cz nebo osobně v restauraci Pohoda, Břeclav., Místo výkonu práce: Břeclav. Pracoviště: Equifarm, s.r.o. - provoz restaurace pohoda, Na Řádku, č.p. 3178, 690 02 Břeclav 2. Informace: Z. Čekal, .

Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 16 000 Kč

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních VEDOUCÍ OČNÍ OPTIKY. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 14.6.2018 - vedoucí pobočky oční optiky, prodej, objednávky zboží. SŠ s maturitou, vhodné i pro absolventy. Prac. doba 8.00 - 17.00 hod. KONTAKT: zaslat profesní životopis na e-mail: dvorsky@droptik.cz, Místo výkonu práce: Břeclav. Pracoviště: Dr. optik moravia s.r.o. - provozovna /břeclove/, J. Palacha, č.p. 3197, 690 02 Břeclav 2. Informace: Petr Dvorský, .

Aqualand ruší rodinné vstupné a posiluje expresní autobusové linky

Videosouhrn 16.–17. června 2018

S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

Hustopečskou rallye nedokončilo nezvykle mnoho posádek. Kopecký posedmé zvítězil

Hustopeče – Potvrdil roli neotřesitelného vládce. Tovární jezdec Škody Jan Kopecký znovu na Agrotec Petronas Rallye Hustopeče nenašel přemožitele a mezi vinohrady v sobotu zvítězil počtvrté v řadě a celkem posedmé v kariéře.

Seznamka pro 1918 lidí? Na Největší československé rande přišla jen třetina

Brno – Jen přibližně třetina původně plánovaného počtu lidí se zúčastnila víkendové akce Největší československé rande.

Zimovčák jezdí pro nemocné děti. Řidiči si asi občas myslí, že jsem blázen, říká

Jižní Morava - Tisíc dvě stě patnáct kilometrů a jedenáct dní v sedle vysokého kola má za sebou rodák z Veselí nad Moravou, několikanásobný mistr světa i republiky v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák. Nedávno šťastně dojel do cíle charitativní akce Na kole dětem.

Skaličák zburcoval hasiče. Průjezd parní lokomotivy zapálil trávu kolem trati

Brno - Parní lokomotiva přezdívaná Skaličák v neděli zahřála u srdce dopravní nadšence, její jízda už ale tolik nepotěšila jihomoravské hasiče. V brněnských Ivanovicích a Obřanech totiž po jejím průjezdu při akci Dopravní nostalgie začal u tratě na několika místech hořet tráva.