Tři góly v posledních třech zápasech katapultovaly Jaroslava Diviše na pozici nejlepšího střelce Slovácka v právě skončeném ročníku Synot ligy. S devíti trefami přeskočil o jednu branku odcházející legendu Libora Doška.

Odchovanec břeclavského fotbalu, který jedinou brankou rozhodl poslední zápas letošního ročníku na pražské Dukle, ale jaro příliš optimisticky nehodnotil. „Kvůli nemoci jsem moc zápasů neodehrál, ten půlrok nebyl z mojí strany nic moc. Jsem rád, že ten závěr nám vyšel nad očekávání, chtěli jsme se rozloučit vítězně, to se povedlo," povídal.

Divišova sezona
26 zápasů – 9 branek

- Na podzim: 15 – 4
- Na jaře: 11 – 5

Asistence: 3, úspěšnost přihrávek: 58,3 %, úspěšnost soubojů: 38,8%, žluté karty: 3

Popsal i svoji trefu sezonu. „Mára Havlík vystřelil, gólman to vyrazil přímo ke mně, levou nohou jsem si balon zpracoval a pravou dal haluzácky šajtlí branku. Měli jsme štěstí, domácí Jakub Mareš měl na hlavě vyrovnání, ale závěrečný nápor jsme přežili. Tři body jsme si přivezli do Hradiště, takže super. Závěr ligy jsem si užil," přiznal Diviš.

Prozradil i program po sezoně. Po závěrečných tréninkových jednotkách jej čeká náročnější úkol. Rozlučka se svobodou. A potom samozřejmě i svatba. „První sobotu v červnu se žením, svatba bude na zámku v Buchlovicích, potom půjdeme slavit na hotel Slunce v Hradišti," nastínil svůj velký den záložník Slovácka.