Se Senicí jsi bojoval o titul. Co se v týmu na jaře zlomilo, že jste se nakonec museli spokojit se druhým místem za Slovanem Bratislava?
Začátek jara jsme měli výborný, nedostali jsme žádný gól a minimálně tři dali, ale boj o titul se zlomil v zápase se Slovanem Bratislava, když jsme doma prohráli 2:1. Pak bylo těžké jejich náskok dohnat.

Jak ses ty osobně cítil na jaře?
Fyzicky jsem se cítil výborně, ale měl jsem herní výkyvy, kdy se mi chvíli dařilo, a pak zase moc ne. Ale góly dávali i jiní, hlavně Ondra Smetana jich dal osmnáct.

Tvé angažmá v Senici se zdálo být ideální, se Senicou ses do letní přípravy na další ročník už nezapojil. Neměla zájem prodloužit tvé hostování z Liberce?
To rozhodně měla. Senica mě chtěl i dál, jenže Liberec chtěl přestup a můj manažer měl také jinou vizi.

Věděl jsi už během této sezony od agenta, že tě sledují jiné týmy?
Věděl jsem, že na naše zápasy jezdí hodně agentů ze zahraničí, ale nějaký konkrétní zájem o svou osobu jsem nezaregistroval.

Máš představu, kam tě povedou tvé kroky? Do které země bys ideálně chtěl?
Kam teď půjdu, to sám nevím. To je ve hvězdách. Já osobně bych si přál Belgii nebo Holandsko. Hraje se tam útočný fotbal, to by mi vyhovalo.

Než se situace vyřeší, budeš trénovat ve svém mateřském klubu, kterým je momentálně Liberec. Jak dlouho tam zůstaneš?
Začal jsem v v Liberci trénovat od 1. července, ale jak dlouho tu budu, to nevím. Záleží ještě na Senici, jestli se s Libercem nějak dohodnou na přestupu nebo půjdu do zahraničí. Do té doby budu trénovat a hrát přáteláky tady v Liberci.

Neměl jsi třeba nabídky z české ligy?
O žádné takové nabídce nevím. Jsem hráč Liberce, takže by záleželo na něm, jestli by mě pustil někam ke konkurenci.

Co na tvé další případné stěhování říká přítelkyně?
Moc z toho nadšená není, nevíme totiž, v jakém klubu skončime. Ještě studuje, takže to se mnou nemá lehké. Ale říkal jsem jí, že s fotbalistou to nikdy nebude jednoduché.