„Nedovolili jsme Bohunicím rozvíjet útočné aktivity a rozbíjeli jsme je hned v zárodku a dokázali jsme několikrát využít ofsajdového systému obrany soupeře k brejkům,“ naznačil, jak na soupeře Zlámal.

Tuto taktiku uplatnili v Bohunicích od samotného začátku, vytvářeli si množství příznivých střeleckých situací a také je dokázali využívat. Po prvním úspěchu, který ve 14. minutě zápasu zaznamenal z individuální akce Pospiš, se podařilo domácím z nenápadné akce vyrovnat. To ale bylo z jejich strany vše. Do poločasu přidali Břeclavští další tři branky, jmenovitě Hromek, Kruták a Levčík.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil. Devatenáctka MSK dál s chutí útočila a přidala další góly. Podruhé se trefil Levčík, Hromek i Kruták.

Za stavu 1:7 se domácí hráči zmohli na svůj druhý gól, ale závěrečné slovo patřilo znovu Břeclavi. Konečný unikl podél postranní čáry, poslal míč podél branky a střídající Ferbar ho zasunul do sítě.

„Celé družstvo hrálo disciplinovaně, dodržovalo taktiku a dařilo se mu střelecky. Jsem rád, že po nevýrazných výsledcích jde pozorovat zlepšení. Teď nás čekají další těžké zápasy doma s Líšní a v Pelhřimově,“ komentuje situaci v divizi trenér Zlámal. Nejstarší dorost MSK je nadále na čele tabulky soutěže.