Určitě nejvýraznější postavou družstva je útočník Tomáš Kruták. Přestože odehrál jen osm ze třinácti zápasů, dokázal vstřelit osm branek a na dalších sedmi se podílel finální přihrávkou. Celkem nastříleli hráči MSK čtyřicet branek, Kruták se tak podílel na větší třetině z nich. Začátek sezóny trávil v letním tréninkovém táboře prvoligové Jihlavy, odmítl ale nabídku na zařazení do kádru a vrátil se domů do Břeclavi.

Střeleckým objevem sezóny je Adrian Segundo, který se do černého trefil sedmkrát. Zejména proti Otrokovicím se mu dařilo mimořádně, když skóroval čtyřikrát. Hodně užitečným členem týmu je levý záložník Patrik Levčík. Jako jediný odehrál kompletních třináct zápasů, šestkrát se trefil do sítě a pětkrát při gólové střele asistoval.

Stálicemi družstva byly opory zadních řad Jakub Dobšíček a František Machovský, stejně jako oni jen jednou na trávníku chyběli záložník Michal Polášek a útočník Sebastian Palla. Jedenáctkrát do divizních bojů zasáhli obránce Josef Nešpor a útočník Adrian Segundo.

Dvakrát zabránila nemoc startu obránci Romanu Vejvančickému, zraněními a nemocemi byl nejvíce blokován další platný člen obranných řad Rostislav Kurial a zhruba totéž se dá říci na adresu útočníka Adama Havleny a záložníka Jaroslava Hromka. Všichni jmenovaní hráči společně s brankářem Josefem Šťastným tvoří jádro úspěšného družstva, které je dobrým kolektivem nejen na hřišti, ale i v kabině.

V rámci tvorby družstva pro příští mistrovskou sezónu zařazoval trenér Luděk Zlámal do sestavy některé hráče z kádru U18 a U17, většinou jen na několik minut v závěrech zápasů.