Celek MSK U12 inkasoval ve Velké svou první jarní prohru. Chybělo několik hráčů základní sestavy, přesto se mladší žáci MSK drželi a v poločase vedli 3:2.

Ke svým dvěma brankám Velké ale po přestávce přidal další tři jejich elitní střelec Kohút. Výrazně přispěl k obratu na 6:3 pro domácí a po závěrečné trefě MSK se skóre zastavilo

na 6:4. Dvě branky MSK vstřelil Denis Víša, po jedné přidali David Nejezchleba a Patrik Martínek. Druzí dva jmenovaní jsou v tabulce střelců hodně vysoko. Nejezchleba je šestý (19 branek), Erik Lepka osmý (18) a Martínek třináctý (14). MSK U14 pokračoval v dobrých výkonech, ve Velké vyhrál 3:0 a má již na prvním místě I.třídy starších žáků devítibodový náskok před vyrovnanou trojicí Bzenec, Mutěnice a Velká nad Veličkou.

V prvním poločase skóroval po rohovém kopu hlavou Tomáš Trčka, další dva góly MSK zaznamenali po přestávce Tomáš Horčička a Richard Tichý. Pravidelně se střelecky prosazují právě Tichý s Trčkou, kteří patří mezi nejlepší střelce soutěže. Tichý je pátý (17 branek), Trčka zůstal sedmý (14).