Kdo v sobotu na fotbal nepřišel, nelitoval. Viděl množství šancí a dalších dramatických okamžiků. „Kdybychom proměnili šance z úvodu zápasu, za dvacet minut mohlo být po zápase. Ale my to hrajeme pro diváky," vtipkoval záložník Vlastimil Šemora. Fanoušci se ovšem opravdu nenudili.

Už při rozcvičování je zaujala nová tvář v podivínském dresu. Jedenačtyřicetiletý Zdeněk Vychodil za Slavoj válel před dlouhou dobou a v létě se vrátil. Do béčka. Jenže ve druhém zápase prvního týmu jej trenéři hned postavili do středu obrany.

V divokém úvodu rozhodčí odpustil penaltu v domácí neprospěch a následovaly tři dobré domácí šance Hollého, Dohnala a Frice.

Až nepovedená rozehrávka brankáře Lovčic, který „našel" Dohnala, znamenala vedení Slavoje. Dohnal musel jen trefit opuštěnou bránu.

Další úder pro hosty přišel ve 38. minutě, kdy fauloval Kadrnku hostující brankář mimo šestnáctku a obdržel červenkou kartu. Místo v brance přenechal hráči z pole. Jenže toho Slavoj paradoxně dlouho vůbec neohrozil. Naopak ve 40. minutě z protiútoku prosadili hosté.

A bylo ještě hůř. Po deseti minutách se překvapivě prosadili z odraženého míče hosté a v deseti vedli 2:1. Řada byla na Podivínu, který se dočkal v 64. minutě, kdy se v šestnáctce dostal míč k Michalu Fricovi a ten jej z otočky uklidil nepříliš prudkou ranou k tyči.

V 68. minutě dvakrát zasahoval zkušený brankář Lucký. Nejprve v šestnáctce fauloval, nařízenou penaltu ale vzápětí chytil. Jenže hned o dvě minuty našel přímý kop neobsazeného hráče Lovčic Vaculu, který zkompletoval hattrick a jeho tým opět vedl.

Ofenzivní snažení se ale Slavoji vyplatilo i potřetí. Kadrnka našel Frice, a ten pokřtil nové kopačky druhou brankou. Rozuzlení přišlo v 83. minutě. To byl podivínský kapitán Švestka faulovaný a Kadrnka proměnil penaltu. na čtvrtou branku domácích už Lovčice, které přijely jen ve dvanácti lidech, odpovědět nedokázaly.

I.B: PODIVÍN – LOVČICE 4:3 (1:1)

Branky Podivína: 15. Dohnal, 64. a 75. M.Fric, 83. Kadrnka (p.)

Sestava Podivína: Lucký – Hollý, Vychodil, E. Krajča – Šemora, Kadrnka, Jordán, Švestka, J. Krajča – Dohnal (70. Jochman, 88. M. Pešl), M Fric (85. A. Fric)