V tomto kole se hráčům Tipligy příliš nedařilo. Snad i proto bylo 8. kolo vůbec nejvyrovnanější. Hned šest sázejících získalo osm bodů, což bylo tentokrát maximum. Rozhodovat tak musela šťastná trefa zápasu MSK Břeclav – Mutěnice.

Bezbrankovou remízu správně odhadl jen Ivan Nožička, který si tak připsal druhé vítězství v Tiplize.

Celkovým pořadím poslední kolo opět notně zamíchalo, a tak bude finále Tipligy přinejmenším tak zajímavé jako závěr Premier League, kde se také bojovalo do posledního kola.

1. místo
Jaromír Miškeřík st. Břeclav 8 48
2. místo
František Babáček Bořetice 5 46
3. místo
Jaromír Mrazík Tvrdonice 8 44
4. místo
Radek Marouš Valtice -1 43
5. místo
Libor Nejezchleba Břeclav 2 42
6. místo
Jaroslav Strouhal Velké Němčice 8 38
7. místo
Jan Nejezchleba Břeclav 8 37
8. místo
Jiří Lang Přibice 5 36
9. místo
Darek Roboš Hustopeče 5 33
Ladislav Tuček Lanžhot -1 33
11. místo
Richard Trillia Hustopeče 2 25
12. místo
Jaroslav Tuček Lanžhot -1 24
13. místo
Zdeněk Strouhal Hustopeče 2 22
14. místo
Jiří Látal Dolní Věstonice 0 20
15. místo
František Chlumecký Břeclav 8 17
16. místo
Ivan Nožička Přibice 8 16
17. místo
Václav Hrdina Lanžhot 0 11
18. místo
Vlastimil Budlanský Bulhary 0 5

Podivín – MSK Břeclav B 0:0

Velmi důležité dva body ztratili v Podivíně fotbalisté B týmu Břeclavi. Soutěž se chýlí ke konci a s vědomím, že výhra by notně přiblížila postup do vyšší soutěže, se v sestavě objevilo více hráčů z kádru A mužstva než obvykle. Avšak ani jeden z nich nedokázal překonat brankáře domácích, a když se to nepovedlo ani dalším hráčům B týmu MSK, skončilo utkání bezbrankovou remízou 0:0.

Milotice – Lednice 1:2 (0:1)

Domácí nastoupili do nešťastného zápasu bez trenéra Bidmona. Do vedení šli hosté již v první půli. Těsně před přestávkou byl za vražení do protihráče vyloučen I. Kundrata. Další citelná ztráta přišla pro Milotice po přestávce, když se zranil Šťastný (zlomená klíční kost). Přesilovku využili Ledničtí po standardní situaci – 0:2. Pět minut před koncem korigoval na 1:2 Pekařík.

Ivančice – Novosedly 5:3 (1:1)

Domácí vsadili na úvodní tlak,ale tři velké šance neproměnili i zásluhou brankáře Šelce. V 18. minutě hostující Mucala prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a Novosedly vedly. Ve 40. minutě domácí vyrovnali a hosté utrpěli další ztrátu, když si zlomil nohu stoper Nádeníček. Po zraněném Křivánkovi, který nenastoupil, se trenéru Zemanovi rozpadl střed obrany.

Hned v úvodu se trefil Mucala, poté šel Svoboda sám na branku hned čtyřikrát, ale uspěl jen jednou. V 75. minutě domácí snížili a drtivým závěrem nasázeli hostům další tři branky.